خلاصه داستان فیلم انولا هلمز 2 ، Enola Holmes 2

انولا هولمز اولین پرونده خود را به عنوان کارآگاه انجام می دهد، اما برای کشف راز یک دختر گم شده، او به کمک دوستان و برادر شرلوک نیاز دارد.

تیزر ها و تریلر های فیلم انولا هلمز 2 ، Enola Holmes 2
تریلر فیلم انولا هلمز 2

درباره فیلم انولا هلمز 2 ، Enola Holmes 2

  • بازیگران: Henry Cavill ، Millie Bobby Brown ، David Thewlis
  • کارگردان: Harry Bradbeer ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود فیلم جدید انولا هلمز 2 Enola Holmes 2 2022 دوبله فارسی 

انولا هولمز (میلی بابی براون) پس از پیروزی در حل اولین پرونده‌اش، راه برادر معروفش شرلوک (هنری کاویل) را دنبال می‌کند و آژانس خود را باز می‌کند – فقط برای یافتن آن زندگی به عنوان یک کارآگاه زن. استخدام به آن آسانی که به نظر می رسد نیست. او که از پذیرفتن واقعیت های سرد بزرگسالی تسلیم شده، در شرف تعطیلی مغازه است که یک دختر چوب کبریت بی پول به انولا اولین شغل رسمی خود را پیشنهاد می کند: پیدا کردن خواهر گم شده اش. اما این مورد بسیار گیج‌کننده‌تر از حد انتظار است، زیرا انولا به دنیای خطرناک جدیدی پرتاب می‌شود – از کارخانه‌های شوم لندن و سالن‌های موسیقی رنگارنگ گرفته تا بالاترین رده‌های جامعه و خود خیابان بیکر 221B. همانطور که جرقه های یک توطئه مرگبار شعله ور می شود، انولا باید از دوستان – و خود شرلوک – برای کشف راز خود کمک بگیرد. به نظر می رسد بازی دوباره پاهای خود را پیدا کرده است.

دانلود فیلم اکشن انولا هلمز 2 از همراه مووی

دانلود فیلم 2022 انولا هلمز 2

اکنون یک کارآگاه برای استخدام، انولا هولمز اولین پرونده رسمی خود را برای یافتن یک دختر گمشده انجام می دهد زیرا جرقه های یک توطئه خطرناک رازی را شعله ور می کند که برای کشف آن به کمک دوستان – و خود شرلوک – نیاز دارد.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi