7.1

خلاصه داستان فیلم بل ، Belle

سوزو یک دانش آموز خجالتی دبیرستانی است که در روستایی روستایی زندگی می کند. سالهاست که او فقط سایه ای از خودش بوده است. اما هنگامی که او وارد "U"، یک دنیای مجازی عظیم می شود، به شخصیت آنلاین خود به عنوان Belle، یک خواننده محبوب جهانی فرار می کند.

درباره فیلم بل ، Belle

دانلود انیمیشن بل Belle 2021 زیرنویس فارسی چسبیده

سوزو دانش آموز دبیرستانی خجالتی و روزمره ای است که در دهکده ای روستایی زندگی می کند. سالهاست که او فقط سایه ای از خودش بوده است. اما هنگامی که او وارد “U”، یک دنیای مجازی عظیم می شود، به شخصیت آنلاین خود به عنوان Belle، یک خواننده زیبا و محبوب جهانی فرار می کند. یک روز، کنسرت او توسط موجودی هیولا که توسط مراقبان تعقیب می شود، قطع می شود. همانطور که شکار آنها افزایش می یابد، سوزو برای کشف هویت این “جانور” اسرارآمیز و کشف خود واقعی خود در دنیایی که می توانید هر کسی باشید، تلاشی احساسی و حماسی را آغاز می کند.

دانلود انیمیشن بل از همراه مووی

انیمیشن جدید بل محصول سال 2021 کشور ژاپن در ژانر های انیمیشن، ماجراجویی، درام، فانتزی، موزیک، موزیکال و علمی تخیلی میباشد. انیمیشن بل توسط Mamoru Hosoda کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Kaho Nakamura و Ryô Narita و Shôta Sometani در آن ایفای نقش کرده اند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi