خلاصه داستان سریال گل برفی ، Snowdrop

«قطره برفی» برگرفته از یادداشت‌های دست‌نویس مردی که از اردوگاه زندان‌های سیاسی در کره شمالی فرار کرده است، در پس‌زمینه جنبش دموکراسی در کره جنوبی در سال ۱۹۸۷ روایت می‌شود.

باکس دانلود سریال

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد

درباره سریال گل برفی ، Snowdrop

دانلود سریال گل برفی Snowdrop 2021

در سال 1987، Im Soo Ho و Eun Young Ro دانشجوی یک دانشگاه معتبر در سئول هستند. ایم سو هو، که در آلمان بزرگ شده است، جذابیت ملایمی دارد، اما فضایی از پنهان کاری ایجاد می کند. یون یانگ رو که سرزنده، دوست داشتنی و بشاش است، در یک اجتماع اجتماعی در همان نگاه اول عاشق او شد. یک روز، سو هو ناگهان با عجله وارد یک خوابگاه زنانه غرق در خون می شود و یون یانگ رو او را پنهان می کند و علیرغم اینکه با خطر روبرو می شود تحت نظارت دقیق زخم هایش را درمان می کند. در میان کسانی که نظارت می‌کنند، سو هو و یانگ رو باید از پی سونگ هی، مادر خانه‌دار سخت‌گیر و با ابهت خوابگاه یانگ رو، و کی بون اوک، اپراتور تلفن در خوابگاه که به دلیل شرایط مالی خانواده‌اش مجبور به ترک تحصیل در دانشگاه شد، دوری کنند. . لی کانگ مو رئیس بی امان تیم 1 سرویس اطلاعات ملی (NIS) است و همیشه اصرار دارد که همه چیز را طبق کتاب انجام دهد. در مقابل، جانگ هان نا، مامور NIS، تندخو، تندخو و مشتاق کارش است. کانگ چونگ یا یک جراح زیبا و با استعداد در یک بیمارستان دولتی است که می تواند هر کسی را در کسری از ثانیه مجذوب خود کند. اگرچه مهارت های او در اتاق عمل باعث شده است که او به عنوان یک جراح قابل اعتماد شهرت داشته باشد، دکتر کانگ مرموز است و به نظر می رسد چیزی را پنهان می کند.

دانلود سریال جدید گل برفی از همراه مووی

سریال گل برفی محصول سال 2021 کشور کره جنوبی در ژانر جنایی و درام و عاشقانه میباشد. گل برفی توسط کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Jung Hae-In و Jisoo Kim و Melina Demir در آن ایفای نقش کرده اند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟