خلاصه داستان فیلم جی 2 بازگشت جی ، J2 J Retribusi

جی، یک محافظ، با زمان مسابقه می دهد تا رئیس خود، تاجر داتو هاشم و دخترش نادی را در برابر یک گروگان گیری خصمانه نجات دهد.

درباره فیلم جی 2 بازگشت جی ، J2 J Retribusi

دانلود فیلم جی 2 بازگشت جی J2 J Retribusi 2021

جی یک محافظ، باید به سرعت رئیس خود، داتو هاشم و دخترش نادی را از دست گروگان گیرها نجات دهد.

فیلم جی 2 بازگشت جی محصول سال 2021 کشور مالزی در ژانر اکشن و ماجراجویی و هیجان انگیز میباشد. فیلم جدید جی 2 بازگشت جی توسط Nazrul Asraff Mahzan و Nazim Shah کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Zul Ariffin و Ashraf Sinclair و Yiming Chen در آن ایفای نقش کرده اند.

“J2: J Retribusi” یک فیلم پیشرفته اکشن مالزی است که در سال 2021 منتشر شده است. این فیلم توسط Ahmad Idham کارگردانی شده است و داستان فیلم نیز توسط Hisham Hishamuddin نوشته شده است. این فیلم دنباله فیلم “J Revolusi” (2017) است و ادامه داستان قسمت اول را به تصویر می‌کشد.

جی 2 بازگشت جی داستان مامور اداره امنیتی مالزی را روایت می‌کند، زولکفلفلی یا «جی» (نقش Saiful Apek) که در حال پیگیری یک تبهکار بین‌المللی است. در طول مأموریت، «جی» به دنبال دلایل تروریستی می‌گردد که قصد دارند دوره جدیدی از جرم و جنایت و جنگ را آغاز کنند.

“J2: J Retribusi” با نمایش تریلرهای اکشن، پیچیدگی‌ها و معماهایی که باید حل شوند، پرده‌ای از ماجراها و چالش‌های عالم ماموریت‌های مخفی را برمی‌دارد.

بازیگران

بازیگران اصلی فیلم عبارتند از:

  • Saiful Apek در نقش Zulkifli a.k.a “J”
  • Bell Ngasri در نقش Bell
  • Jalaluddin Hassan در نقش Dato’ Ghazali
  • Ieda Moin در نقش Dr. Mila

“J2: J Retribusi” فیلمی با محتوای اکشن و مهیج است که مخاطبین را تا لحظات نهایی در حالت تعلیق نگه می‌دارد و به مخاطبین دوستدار فیلم‌های اکشن در انتظار منتظر بازیگری قوی و داستان‌های پیچیده، فراهم می‌آورد.

 

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟