خلاصه داستان فیلم کریسمس با یار قدیمی ، EXmas

گراهام خانواده‌اش را در کریسمس غافلگیر می‌کند و متوجه می‌شود که نامزد سابقش در حال جشن گرفتن تعطیلات با خانواده‌اش با ورود اوست.

درباره فیلم کریسمس با یار قدیمی ، EXmas

شرح داستان فیلم کریسمس با یار قدیمی

گراهام خانواده اش را در کریسمس غافلگیر می کند و متوجه می شود که نامزد سابقش در حال جشن گرفتن تعطیلات با خانواده اش با ورود اوست.

درباره فیلم کریسمس با یار قدیمی EXmas 2023

<pفیلم جدید کریسمس با یار قدیمی توسط کشور آمریکا و کانادا به کارگردانی Jonah Feingold در سال 2023 به تولید رسیده است این فیلم توانسته از نگاه کاربران در وبسایت IMDB امتیاز 5.7 را به خود اختصاص دهد.در فیلم EXmas 2023 ستارگانی همچون Leighton Meester و Robbie Amell و Michael Hitchcock به ایفای نقش پرداخته اند. شما قادر خواهید بود که به منظور دانلود فیلم معرفی شده از هریک از کیفیت های 480 و 720 و 1080 به همراه زیرنویس فارسی چسبیده، زبان اصلی یا دوبله فارسی اقدام کنید. همچنین امکان تماشای آنلاین محتوا به صورت رایگان فراهم شده است.,

بررسی و توضیحات کامل فیلم EXmas

در واقع، این فیلم بسیار سرگرم کننده تر از آن چیزی که به نظر میرسید بود. طنز در بسیاری از جاها مشخص بود و همه بازیگران نقش های خود را به خوبی تجسم و ایفا کردند، در حالی که ستاره های نسبتا زیر رادار بودند. همیشه در یک فیلم کریسمس این موارد را میبینید و همچنین این یک مفهوم تا حدی بدیع است. بسیار مسخره و سبک بود، تقریباً بدون محتوای ناسزا یا فحاشی، که من از آن استقبال کردم.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟