سریال انیمیشنی "We Baby Bears" محصول سال 2022، داستانی طنز و پرماجرا را در دنیای مدرن و زندگی شهری روایت می‌کند. این سریال به کارگردانی دنی توماس و مانوئل کاسترو، در شبکه Cartoon Network آمریکا به روی آنتن رفته و طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

داستان سریال ما بچه خرس ها حول محور سه خرس قهوه‌ای به نام‌های گریس، پان پان و اسکوتی می‌چرخد. این سه خرس بامزه که از غار خود در جنگل جدا شده‌اند، به طور اتفاقی به شهر بزرگ می‌رسند. آنها که هیچ تجربه‌ای از زندگی شهری ندارند، باید با چالش‌های مختلفی روبرو شوند و راهی برای زنده ماندن در این دنیای جدید پیدا کنند. در هر قسمت از این سریال، گریس، پان پان و اسکوتی با موقعیت جدیدی روبرو می‌شوند که آنها را به دردسر می‌اندازد. آنها با انسان‌ها، حیوانات دیگر و اشیاء مختلفی در شهر آشنا می‌شوند و سعی می‌کنند با استفاده از غرایز و هوش خود، مشکلات خود را حل کنند.

"We Baby Bears" با وعده داستانی سرگرم‌کننده، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و انیمیشنی جذاب، به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های انیمیشنی در بین کودکان و بزرگسالان تبدیل شده است. مخاطبان این سریال می‌توانند با تماشای ماجراجویی‌های این سه خرس بامزه، لحظات شاد و سرگرم‌کننده‌ای را تجربه کنند.