کلاس فارغ التحصیلان ۲۰۰۹ (Class of '09) سریالی درام و جنایی محصول سال ۲۰۲۳ از کشور آمریکا است. این سریال به کارگردانی برایان وودز (Bryan Woods) و نویسندگی تام هپرت (Tom Hepworth) ساخته شده است.

داستان سریال

داستان سریال در سه مقطع زمانی مختلف روایت می‌شود: سال ۲۰۰۹، زمان حال و آینده. در سال ۲۰۰۹، گروهی از ماموران FBI در آکادمی کوانتیکو آموزش می‌بینند. این گروه شامل آلکس برگر (با بازی الکساندر گریس)، رید مور (با بازی برایان تایری هنری)، جکی مورگان (با بازی برایان جی. اسمیت) و لورن وکسلر (با بازی بریر بوگز) است.

در زمان حال، این ماموران که دیگر با هم کار نمی‌کنند، دوباره برای حل یک پرونده پیچیده به هم می‌پیوندند. یکی از همکلاسی‌های سابق آنها به طرز فجیعی به قتل رسیده و آنها باید قاتل را پیدا کنند.

در آینده، ما شاهد عواقب این پرونده بر زندگی این ماموران هستیم. آنها با چالش‌های شخصی و حرفه‌ای متعددی روبرو می‌شوند که زندگی‌شان را برای همیشه تغییر می‌دهد.

کلاس فارغ التحصیلان ۲۰۰۹ سریالی جذاب و پر از suspense است که به خوبی داستانی از دوستی، خیانت و انتقام را روایت می‌کند. این سریال از بازی‌های خوب بازیگران، کارگردانی قوی و فیلمنامه‌ای گیرا بهره می‌برد.