به روز رسانی های انیمیشن Inside Out 2 از زمان انتشار تاریخ اکران و جزئیات اولیه داستان و بازیگران توسط پیکسار به طور پیوسته منتشر شده است.

انیمیشن درون و بیرون 1:

انیمیشن "Inside Out" که در سال 2015 اکران شد، داستان را از طریق احساسات انسانی دختری نوجوان به نام رایلی (با صداپیشگی کیتلین دیاز) روایت می‌کرد. هر یک از احساسات او شخصیت منحصر به فرد خود را دارند و با هم کار می‌کنند تا مطمئن شوند که رایلی شاد و سالم باشد. خشم (با صداپیشگی لوئیس بلک)، ترس (بیل هدر)، انزجار (میندی کالینگ)، غم (فیلیس اسمیت) و شادی (امی پولر) حالات عاطفی رایلی را به تصویر می‌کشند و او را در مسیر رشد و بلوغ هدایت می‌کنند.

انیمیشن درون و بیرون درباره چیست؟

داستان "Inside Out" با ارائه داستانی بدون شخصیت شرور، فرمول معمول پیکسار را به چالش می‌کشد. جوی، شخصیت اصلی داستان، هم قهرمان و هم دشمن خود است، چرا که در طول فیلم درمی‌یابد که سرکوب احساسات "منفی" می‌تواند مخرب باشد. این فیلم دیدگاهی ظریف به موضوع احساسات سالم ارائه می‌دهد و تصویری واقعی از چالش‌های دوران بلوغ را به تصویر می‌کشد. "Inside Out" با کسب امتیاز 98 درصد در وب سایت Rotten Tomatoes مورد تحسین جهانی قرار گرفت و نامزد دریافت دو جایزه اسکار در بخش‌های بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین فیلم انیمیشن در هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار شد.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار دنباله مورد انتظار پیکسار، جدیدترین اخبار با انتشار تریلر جدید "Inside Out 2" منتشر شده است. این تریلر جدید شامل یک احساس جدید به نام "نوستالژی" است که در تریلرهای قبلی دیده نشده بود، و همچنین به دنیای درونی مادر و پدر رایلی باز می‌گردد. تریلر همچنین نحوه سرکوب احساسات توسط رایلی را نشان می‌دهد و به طور خنده‌داری شخصیت‌های مختلفی مانند ترس و غم را در یک جا جمع می‌کند.

تاریخ انتشار Inside Out 2:

در نمایشگاه دیزنی D23 در سال 2022، مدیران دیزنی تاریخ اکران تعدادی از فیلم‌های آینده خود، از جمله "Inside Out 2" را اعلام کردند. تاریخ اکران "Inside Out 2" برای 14 ژوئن 2024، تقریباً 9 سال پس از اکران نسخه اصلی، تعیین شده است. "Inside Out 2" بیست و هشتمین فیلم بلند دیزنی/پیکسار از زمان ساخت اولین انیمیشن تماما CGI جهان به نام "Toy Story" در سال 1995 توسط این استودیو خواهد بود. شما می توانید برای دانلود انیمیشن درون و بیرون 2 دوبله فارسی بدون سانسور و یا زبان اصلی از لینک های موجود استفاده کنید.

بازگشت ستارگان آشنا و چهره‌های جدید در درون و بیرون 2( صداپیشگان):

امی پولر بار دیگر در نقش جوی، شخصیت اصلی و شاد فیلم، در کارتون درون و بیرون حضور خواهد داشت. او در کنار پیت داکتر، کارگردان فیلم، در نمایشگاه دیزنی D23 حضور یافت و خبر ساخت دنباله را اعلام کرد. علاوه بر پولر، بازگشت لوئیس بلک در نقش خشم و فیلیس اسمیت در نقش غم و اندوه به عنوان دیگر احساسات اصلی فیلم تأیید شده است. در قسمت اول "Inside Out"، صداپیشگی شخصیت‌های انزجار و ترس به ترتیب بر عهده میندی کالینگ و بیل هدر بود. اما در دنباله فیلم، شاهد تغییر صداپیشگان این دو شخصیت خواهیم بود. لیزا لاپیرا و تونی هیل به ترتیب جایگزین کالینگ و هدر در نقش‌های انزجار و ترس شده‌اند.

داستان درون و بیرون 2 و احساسات جدید و ماجراجویی‌های تازه:

"Inside Out 2" با معرفی شخصیت‌های جدید و احساسی، دنیای فیلم را گسترش می‌دهد. مایا هاوک، ستاره سریال "Stranger Things"، در نقش اضطراب به عنوان رهبر عاطفی جدید رایلی به جمع بازیگران پیوسته است. ایو ادبیری، آدل اگزارشوپولوس و پل والتر هاوزر به ترتیب در نقش‌های حسادت، انزجار و شرمندگی، دیگر احساسات جدید فیلم، حضور خواهند داشت. همانطور که از یک دنباله خوب انتظار می‌رود، داستان "Inside Out 2" بر پایه ایده‌هایی بنا شده که در قسمت اول فیلم مطرح شد. پس از اینکه جوی و دیگر احساسات در قسمت قبلی به تعادل در دنیای عاطفی رایلی دست یافتند، حال با ورود موجی از احساسات جدید، نظم این دنیای درونی به هم می‌خورد. با ورود رایلی به دوران نوجوانی، تغییرات بزرگی در هسته عاطفی او رخ می‌دهد. اضطراب، حسادت، انزجار و شرمندگی جای احساسات کلاسیک او را می‌گیرند و چالش‌های جدیدی را برای جوی و دیگر اعضای تیمش به وجود می‌آورند.

انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟

"Inside Out 2" با ترکیب بازیگران محبوب قسمت اول و چهره‌های جدید، داستان جذاب و انیمیشن چشم‌نواز، دنباله‌ای هیجان‌انگیز برای انیمیشن محبوب "Inside Out" در سال 2015 خواهد بود. این فیلم به کاوش در موضوعات پیچیده‌ای مانند احساسات، بلوغ و چالش‌های دوران نوجوانی می‌پردازد و بی‌شک مخاطبان در هر سنی را به خود جذب خواهد کرد.