Despicable Me 4: بازگشت گرو و مینیون‌ها

انیمیشن من نفرت انگیز 4 دوبله فارسی در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۴ (در فرانسه) و ۳ ژوئیه ۲۰۲۴ (در ایالات متحده) روی پرده سینماها رفت. این چهارمین قسمت از سری فیلم‌های محبوب Despicable Me و دنباله‌ای بر Despicable Me 3 (2017) است.

داستان این قسمت چه خواهد بود؟

 گرو (با صداپیشگی استیو کارل) بار دیگر در مرکز داستان قرار خواهد داشت. در این فیلم، گرو با چالشی جدید روبرو خواهد شد که او را مجبور می‌کند تا دوباره به یک ابرشرور تبدیل شود. همچنین، مینیون‌ها، شخصیت‌های محبوب و بامزه‌ی این سری، در این فیلم نیز حضور پررنگی خواهند داشت. آنها در کنار گرو، ماجراجویی‌های جدیدی را تجربه خواهند کرد.

انتظارات از Despicable Me 4

با توجه به موفقیت سه قسمت قبلی Despicable Me، انتظار می‌رود که انیمیشن من نفرت انگیز 4 کیفیت بالا نیز به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های انیمیشن سال ۲۰۲۴ تبدیل شود. این فیلم با ترکیب طنز، ماجراجویی و شخصیت‌های دوست‌داشتنی، می‌تواند مخاطبان در هر سنی را سرگرم کند.

نکاتی که باید درباره Despicable Me 4 بدانید:

  • کارگردانی این فیلم بر عهده کریس رناد و پاتریک دلاژ است.
  • فیلمنامه این فیلم توسط متیو فوگلب نوشته شده است.
  • از جمله صداپیشگان این فیلم می‌توان به استیو کارل، کریستن ویگ، پیر Coffin، ارسولین یان، جنیفر سلواتس، استیو کوجو، فلورانس پیو و تاران کیلام اشاره کرد.

Despicable Me 4 بدون شک یکی از موردانتظارترین فیلم‌های انیمیشن سال ۲۰۲۴ است. این فیلم با داستان جذاب، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و انیمیشن‌های باکیفیت، می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش را برای مخاطبان رقم بزند.

قسمت های دیگر از کالکشن من نفرت انگیز