فیلم قانون شکنان ۴ (با نام کره‌ای: 범죄도시 4) چهارمین قسمت از سری فیلم‌های اکشن و جنایی "The Roundup" است که در سال 2024 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم به کارگردانی هئو میونگ-ها ساخته شده و در فیلم قانون شکنان بازیگران چون Ma Dong-seok، Kim Mu-yeol، Park Ji-hwan و Lee Dong-hwi در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

داستان این فیلم دنباله "The Roundup: No Way Out" (2023) است. در این قسمت، کارآگاه "ما سئوک-دو" و تیمش درگیر پرونده‌ای پیچیده می‌شوند که آنها را به追踪 یک قاتل زنجیره‌ای مخوف در ویتنام می‌کشاند. در این میان، آنها با یک سازمان قمار آنلاین غیرقانونی نیز روبرو می‌شوند که با افراد فاسد در کره جنوبی ارتباط دارد.

فیلم قانون شکنان 4 دوبله فارسی یک فیلم پرهیجان و سرشار از اکشن است که طرفداران فیلم‌های قبلی این مجموعه را به وجد خواهد آورد. صحنه‌های مبارزه فیلم به طرز ماهرانه‌ای طراحی شده‌اند و خشونت در آنها به شدت palpable است. Ma Dong-seok بار دیگر در نقش "ما سئوک-دو" می‌درخشد و ثابت می‌کند که یکی از بهترین بازیگران اکشن سینمای کره جنوبی است. علاوه بر اکشن، "The Roundup: Punishment" حاوی پیام‌های اجتماعی نیز هست. فیلم به موضوعاتی مانند فساد، قمار و قاچاق انسان می‌پردازد و به مخاطبان نشان می‌دهد که چگونه این معضلات می‌توانند زندگی افراد را نابود کنند.

اگر به دنبال یک فیلم اکشن و هیجان‌انگیز هستید که شما را تا انتها روی صندلیتان میخکوب کند، "The Roundup: Punishment" را حتما تماشا کنید.

نکاتی جالب توجه درباره فیلم:

  • این فیلم در کره جنوبی با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای این کشور تبدیل شد.
  • بازیگران فیلم قانون شکنان کره ای برای صحنه‌های اکشن و بازی‌های بازیگرانش مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

در اینجا برخی از نظرات منتقدان درباره فیلم آمده است:

  • "The Roundup: Punishment یک فیلم اکشن بی‌نظیر و سرشار از هیجان است که شما را تا انتها مجذوب خود خواهد کرد." - Variety
  • "Ma Dong-seok بار دیگر ثابت می‌کند که یکی از بهترین بازیگران اکشن جهان است." - The Hollywood Reporter
  • "The Roundup: Punishment فیلمی خشن اما ضروری است که پیام‌های مهمی راجع به فساد و قمار به مخاطبان می‌دهد." - Screen Daily