خانوادگی

دانلود فیلم Garfield 2004 گارفیلد زیرنویس فارسی چسبیده

جان آرباکل یک حیوان خانگی دوم می خرد، سگی به نام اودی. با این حال، اودی سپس ربوده می شود و این به گربه جان، گارفیلد است که سگ سگ را پیدا و نجات دهد.

دانلود

دانلود انیمیشن SpongeBob SquarePants 1999 باب اسفنجی شلوار مکعبی دوبله فارسی

ماجراهای ناگوار یک اسفنج دریایی سخنگو که در یک رستوران فست فود کار می کند، به یک مدرسه قایق سواری می رود و در یک آناناس زیر آب زندگی می کند.

دانلود

دانلود سریال Lost in Space 2018 گمشده در فضا زیرنویس فارسی چسبیده

پس از فرود تصادفی در یک سیاره بیگانه، خانواده رابینسون برای زنده ماندن و فرار با همه شانس ها مبارزه می کنند، اما خطرات پنهانی آنها را احاطه کرده است.

دانلود

دانلود سریال His Dark Materials 2019 نیروی اهریمنی او زیرنویس فارسی چسبیده

یک دختر جوان قرار است دنیای خود را از چنگال Magisterium که پیوندهای مردم را با جادو و ارواح حیوانی آنها به نام دیمون ها سرکوب می کند، آزاد کند.

دانلود

دانلود فیلم Cinderella 2015 سیندرلا دوبله فارسی

اِلا (لیلی جبمز) دختر زیبایی است که به تازگی مادر خود را از دست داده است و حال باید نامادری جدیدش (کیت بلانشت) به همراه دو دختر عجیبش را در کنار خود بپذیرد. اما بزودی پدرِ اِلا نیز از دنیا می رود و وی مورد ظلم نامادری و دو دخترش قرار میگیرد که او را تبدیل به خدمتکاری برای منزل می کنند و نام سیندرلا را بر روی او می گذارند. سیندرلا که پژمرده و آسیب پذیر شده، در جنگل با مرد غریبه ای (ریچارد مدن) آشنا می شود. وی در ابتدا فکر میکند که این مرد غریبه یکی از افراد قلعه است اما بزودی مشخص می شود که او شاهزاده است...

دانلود

دانلود فیلم Windcatcher 2024 بادگیر

یک پسر ده ساله بومی و دوستانش سعی می کنند در یک کارناوال مدرسه قلدرها را شکست دهند و قهرمان شوند.

دانلود

دانلود سریال Salhaye Door Az Khane 2019 سالهای دور از خانه

داستانی متفاوت و طنز از روزهای پس از سربازی خنجری و زهره را روایت می کند که 1512 روز پس از وقایع شاهگوش اتفاق می افتد. سولات که به دنبال صاحب سگ می گردد و در خیابان ها می خوابد، نزدیک به یک اتفاق غیرمنتظره می شود که زندگی او را تغییر می دهد...

دانلود

دانلود سریال Raze Bagha 2022 راز بقا

بزرگترین کشف بشریت در راه است.

دانلود

دانلود سریال Çati Kati Ask 2020 عشق زیر شیروانی زیرنویس فارسی چسبیده

پنت هاوس با حضور دو مهمان خارجی در یک خانواده بزرگ و صمیمی آغاز می شود. آتس و یاسمین که به این خانواده پیوسته اند، با همبستگی زندگی می کنند و با یک "دروغ کوچک" به یکدیگر چسبیده اند، ابتدا با عشق در زیر این سقف برخورد می کنند، سپس با دروغ های خود آزمایش می شوند، اما دوستی، اشتراک و عشق را از بین خواهند برد. زمان. پنت هاوس در واقع داستان کسانی است که تازه وارد زندگی شده اند، کسانی که دنیا را بر پشت خود حمل می کنند، که گره به گره لانه خود را می بافند. اما مهمتر از همه، این یک داستان عاشقانه است. داستان آتس، آیسن، دمیر و یاسمین است که شخصیت‌هایشان مخالف یکدیگر و از طبقات و فرهنگ‌های مختلف هستند تا به قیمت خانواده‌هایشان در برابر عشق خود مقاومت کنند.

دانلود

دانلود فیلم Amphibious 2020 دوزیست

داستان پسری به نام عطا است که با پدرش در جنوب شهر زندگی می‌کند. همسایه عطا با معرفی دختری به او می‌خواهد که به مدت چند روز به او اجازه ماندن در خانه‌شان را بدهد و این شروع دردسرهای عطاست.

دانلود