موزیکال

دانلود سریال Sedato 2023 صداتو

«صداتو»، یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. چهره های آشنایی مانند شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان، و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند.

دانلود

دانلود فیلم Joker: Folie à Deux 2024 جوکر: جنون مشترک

به ادامه اتفاقات فیلم جوکر 2019 با بازی واکین فینیکس می پردازد که به همراه هارلی کویین لیدی گاگا در حال ماجراجویی می باشد.

دانلود

دانلود فیلم Mean Girls 2023 دختران بدجنس زیرنویس فارسی چسبیده

"کدی هرون" دختری ساده و مهربان، به مدرسه جدیدی منتقل می‌شود و به طور غیرمنتظره‌ای توجه گروهی از دختران محبوب و پرطرفدار به نام «دختران باحال» را جلب می‌کند. او به سرعت با آن‌ها دوست می‌ش ...

دانلود

دانلود فیلم Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001 گاهی خوشی گاهی غم زیرنویس فارسی چسبیده

راهول ثروتمند پس از ازدواج با یک زن فقیر توسط پدرش طرد می شود و به لندن می رود تا زندگی جدیدی بسازد. سال ها بعد، برادر کوچکترش روهان که اکنون بزرگ شده است، مأموریتی را آغاز می کند تا راهول را به خانه بازگرداند و خانواده را دوباره جمع کند.

دانلود

دانلود فیلم Swades 2004 سرزمین مادری زیرنویس فارسی چسبیده

یک دانشمند موفق هندی به دهکده ای هندی باز می گردد تا دایه خود را با خود به آمریکا ببرد و در این روند ریشه های خود را دوباره کشف می کند.

دانلود

دانلود فیلم Thiruchitrambalam 2022 تیروچیترامبالام دوبله فارسی

تیروچیترامبالام با پدر و پدربزرگش زندگی می کند. او اولی را مقصر از دست دادن مادر و خواهرش می داند و با دومی رابطه خوبی ندارد. در این میان، زندگی عاشقانه او چندان موفق نیست.

دانلود

دانلود فیلم Lagaan Once Upon a Time in India 2001 باج روزی روزگاری در هند زیرنویس فارسی چسبیده

مردم یک دهکده کوچک در هند ویکتوریایی آینده خود را در بازی کریکت علیه حاکمان بریتانیایی بی رحم خود به خطر می اندازند.

دانلود

دانلود فیلم Satyaprem Ki Katha 2023 ساتیاپرم کی کاتا دوبله فارسی

ساتیاپرم، پسری از طبقه متوسط ​​در احمدآباد، درگیر عشق یک طرفه با کاتا است که با جدایی او از تاپان کنار می آید. در طول این سفر، آنها زندگی یکدیگر را کشف می کنند و در انجام آنچه در نیمه راه مانده است، مکمل یکدیگر هستند.

دانلود

دانلود فیلم Autumn Sonata 1978 سونات پاییزی زیرنویس فارسی چسبیده

مادرش، یک پیانیست موفق کنسرت که در جوانی وقت کمی برای او داشت، از همسری فداکار دیدن می کند.

دانلود

دانلود فیلم Singin in the Rain 1952 آواز در باران زیرنویس فارسی چسبیده

یک ستاره سینمای صامت عاشق یک دختر همخوان می‌شود، درست زمانی که او و شریک نمایشی حسادت توهم‌آمیزش در حال تلاش برای انتقال دشوار به تصاویر ناطق در هالیوود دهه 1920 هستند.

دانلود