جنگی

دانلود فیلم Freedom 2023 آزادی زیرنویس فارسی چسبیده

در طول انقلاب 1989 رومانی، سیبیو شاهد یک حمله خشونت آمیز به یک ایستگاه پلیس است که به درگیری های مسلحانه بین سربازان، پلیس، معترضان و پلیس مخفی تبدیل می شود.

دانلود

دانلود فیلم Lifeboat 1944 قایق نجات

چندین نفر از بازماندگان یک کشتی تجاری اژدر شده در جنگ جهانی دوم خود را در یک قایق نجات با یکی از خدمه U-boat که کشتی آنها را غرق کرد، می یابند.

دانلود

دانلود فیلم The Emperors Sword 2020 شمشیر امپراتور

شمشیری که به صاحبش قدرت می بخشد تقسیم شد و پنهان شد. یک شورشی قدرت را به دست می گیرد و قتل عام را به راه می اندازد و تنها یک نفر زنده می ماند. اکنون دختر یک ژنرال بزرگ تنها چیزی است که بین یک ظالم و سلطه او قرار دارد.

دانلود

دانلود فیلم Gone with the Wind 1939 بر باد رفته دوبله فارسی

آوریل سال 1861، عمارت عظیم تارا در آتلانتا. « اسکارت اوهارا » ( لى ) در مىیابد که مرد رویایىاش، « اشلى ویلکس » ( هوارد ) به او علاقه اى ندارد و در صدد است با « ملانى همیلتن » ( د هاویلند ) ازدواج کند. اما از طرف دیگر « رت باتلر » ( گیبل ) عضو بدنام یک خانواده ى ثروتمند ساکن چارلستن دلباخته ى « اسکارلت » سرزنده مىشود و در او ویژگىهایى شبیه به خود پیدا مىکند.

دانلود

دانلود فیلم Occupied City 2023 شهر اشغالی زیرنویس فارسی چسبیده

در این داستان از اشغال آمستردام توسط نازی‌ها، گذشته با زمان حال برخورد می‌کند: سفری از جنگ جهانی دوم تا سال‌های اخیر همه‌گیری و اعتراض و تأملی تحریک‌آمیز و تأییدکننده زندگی در مورد خاطره، زمان و آنچه که در راه است.

دانلود

دانلود فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 وزارت جنگ ناجوانمردانه زیرنویس فارسی چسبیده

داستان فیلم به عملیات ویژهای در جریان جنگ جهانی دوم میپردازد. این عملیات توسط یک سازمان مخفی بریتانیایی به نام وزارت جنگ غیرقانونی برای انجام جاسوسی و خرابکاری در اروپای اشغال شده توسط نازیها برگزار میشود. تیمی از افراد با استعداد و سرکش توسط نخست وزیر وینستون چرچیل جمعآوری میشود تا این عملیات را انجام دهند و...

دانلود

دانلود فیلم Wil 2023 ویل زیرنویس فارسی چسبیده

ویلفرد ویلز باید به عنوان یک پلیس کمکی در طول اشغال آنتورپ توسط نازی ها زنده بماند...

دانلود

دانلود فیلم Devils Men 2023 افراد شیطان زیرنویس فارسی چسبیده

وحشت جنگ از نگاه یک سرباز واقعی جنگ جهانی دوم در اولین نیروی خدمات ویژه. سام برن یک پسر مزرعه دار وایومینگ بود که به خدمت سربازی فرستاده شد و برای انجام وظیفه به جنگ رفت...

دانلود

دانلود فیلم Battle Over Britain 2023 نبرد بر سر بریتانیا زیرنویس فارسی چسبیده

در طول اوج نبرد بریتانیا، خلبانان اسپیت فایر تا آخرین نفر در دفاع از کشورشان می جنگند...

دانلود

دانلود سریال Amirli 2024 آمرلی

امیرلی داستان عشق یک روزنامه نگار عراقی برای یافتن راز زندگی خود در شرایط جنگی است.

دانلود

فیلم‌ جنگی، دروازه‌ای به سوی میدان‌های نبرد، سنگرهای پر از اضطراب و خطوط مقدم جبهه هستند. این ژانر سینمایی، تماشاگران را به سفری حماسی، غم‌انگیز و گاه پرفراز و نشیب در دل جنگ‌ها، همراه با سربازان و روایتگر رشادت‌ها و فداکاری‌های آنان در شرایطی سخت و نفس‌گیر می‌برد.

انواع ژانر جنگی:

  • جنگی حماسی: این نوع فیلم‌های جنگی بر نبردهای بزرگ، رشادت‌ها و فداکاری‌های سربازان و قهرمانی‌ها در میدان جنگ تمرکز دارند. گلادیاتور، دنکرک و نجات سرباز رایان از نمونه‌های این فیلم‌ها هستند.
  • جنگی واقع‌گرایانه: هدف این نوع فیلم‌ و سریال های جنگی ارائه تصویری واقعی و بدون اغراق از جنگ، خشونت و پیامدهای آن است. ناپلئون، فهرست شیندلر و روزی سرباز بودیم نمونه‌هایی از این فیلم‌ها به شمار می‌روند.
  • جنگی جاسوسی: در این نوع فیلم‌ها به داستان‌های جاسوسی، عملیات مخفی و توطئه‌ها در زمان جنگ پرداخته می‌شود. رمز انیگما، جاسوسان پل و ماموریت غیرممکن از نمونه‌های این فیلم‌های جنگی با زیرنویس فارسی و دوبله هستند.
  • جنگی ضد جنگ: این نوع فیلم‌ها به نقد جنگ، پیامدهای مخرب آن و تلاش برای صلح می‌پردازند. آپوکالیپس حالا، دکتر استرنجلاو و جاده‌ای به سوی دوزخ نمونه‌هایی از این فیلم‌ها هستند.

تاریخچه ژانر جنگی:

ژانر جنگی از همان ابتدای تاریخ سینما وجود داشته است. برخی از اولین فیلم‌ها، تصاویری مستند از جنگ‌ها را به نمایش می‌گذاشتند. با گذشت زمان، فیلم‌های جنگی به لحاظ داستانی و بصری تکامل یافتند و به یکی از محبوب‌ترین ژانرهای سینمایی تبدیل شدند. بصورتی که دانلود فیلم و سریال های جنگی 2023 و 2024 با زیرنویس فارسی چسبیده و دوبله فارسی از جمله محبوب ترین فیلم ها در سایت همراه مووی هستند.

ویژگی‌های ژانر جنگی:

  • داستان‌های حماسی و پرماجرا: فیلم‌های جنگی، تماشاگر را به قلب نبردها می‌برند و داستان‌هایی پر از چالش، تعلیق و غافلگیری را برای مخاطبان روایت می‌کنند.
  • به تصویر کشیدن خشونت و ویرانی جنگ: فیلم‌های جنگی، تصویری واقعی از خشونت، ویرانی و مرگ و میر در میدان نبرد را به نمایش می‌گذارند.
  • شخصیت‌های شجاع و فداکار: سربازان، شخصیت‌های محوری فیلم‌های جنگی هستند که با شجاعت، فداکاری و از خودگذشتگی در راه وطن یا عقیده‌شان می‌جنگند.
  • صحنه‌های اکشن و نفس‌گیر: نبردها، انفجارها و تعقیب و گریزها از جمله صحنه‌های اکشن و هیجان‌انگیز فیلم‌های جنگی هستند.
  • انتقال پیام‌های ضد جنگ: بسیاری از فیلم‌های جنگی، پیام‌هایی ضد جنگ را به مخاطبان منتقل می‌کنند و به نقد خشونت و ویرانی ناشی از آن در جوامع می‌پردازند.