شهاب حسینی

دانلود فیلم Heartbroken 2009 دل‌شکسته

Heartbroken داستان عشق بین دو جوان است که دو دیدگاه متفاوت دارند و از دو خانواده متفاوت هستند.

دانلود

دانلود فیلم Golden Blood 2022 طلاخون

فیلم خون طلایی داستان دختر مبارزی است که در آستانه مسابقات کشوری تکواندو متوجه می شود که با یک قاتل زندگی می کند و اتفاقات پس از فاش شدن این راز زندگی او را تغییر می دهد.

دانلود

دانلود سریال Shahrzad 2015 شهرزاد

در ایران، تهران، 1332، شهرزاد و فرهاد همدیگر را دوست دارند و قصد ازدواج دارند، اما مافیای بزرگ بزرگ آقا سرنوشت دیگری را برای آنها رقم زده است.

دانلود

دانلود فیلم The Salesman 2016 فروشنده

در حالی که رعنا و عماد، یک زوج متاهل، در تولید «مرگ فروشنده» شرکت می‌کنند، او در خانه جدیدشان مورد تعرض قرار می‌گیرد که او را مصمم می‌کند تا با مخالفت‌های آسیب‌دیده همسرش، مجرم را پیدا کند.

دانلود

دانلود سریال The Lion Skin 2022 پوست شیر

نعیم که 15 سال زندان را به خاطر عشق دخترش تحمل کرده است، پس از آزادی برای دیدن او با بحران بزرگی روبرو می شود.

دانلود

دانلود سریال After the Rain 2001 پس از باران

پس از باران داستان رعیت در دوره ای از تاریخ ایران در دوره رضاشاه را روایت می کند. زن و شوهری در شمال ایران بر اثر تصادف کشته می‌شوند، اما پسر و دخترشان معتقدند که در آن بازی ناپسند رخ داده است. آنها سعی می کنند با مروری بر دفتر خاطرات مادربزرگشان شهربانو، اطلاعات بیشتری در مورد خانواده خود پیدا کنند و دلیل مرگ والدین خود را کشف کنند. همسر یکی از استاندار گیلان قادر به بچه دار شدن نیست به همین دلیل تصمیم گرفت برای شوهرش همسر دوم انتخاب کند اما همسر جدید قربانی توطئه ها می شود...

دانلود

دانلود سریال Zero Degree Turn 2007 مدار صفر درجه

این درام به داستان عشقی بین یک مرد مسلمان ایرانی- فلسطینی و یک زن یهودی فرانسوی می پردازد. بر اساس داستانی واقعی از عبدالحسین سرداری که در سفارت ایران در پاریس کار می کرد و ظاهراً با جعل پاسپورت ایرانی برای آنها جان هزاران یهودی اروپایی را نجات داد.

دانلود

دانلود فیلم Karbala Geography of a History 2014 کربلا جغرافیای یک تاریخ

روایتی متفاوت از قیام امام حسین (ع) و تاثیر آن بر فرهنگ و سبک زندگی شیعیان از گذشته تا امروز است.

دانلود

دانلود فیلم A Walk in the Fog 2010 پرسه در مه

امین در کما به سر می برد و تقریباً همه چیز گذشته را فراموش کرده است، اما...

دانلود

دانلود فیلم Confess 2018 اعتراف

تئاتر اعتراف به کارگردانی و بازیگری شهاب حسینی و با حضور علی نصیریان که با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد داستان جنایتکاری مزدور است که برای اعتراف نزد کشیش به کلیسا می رود. این قاتل جنایتکار که دوران کودکی بدی را سپری کرده و بارها مورد آزار قرار گرفته است برای انتقام گرفتن ...

دانلود