David Thewlis

دانلود انیمیشن The Amazing Maurice 2022 موریس شگفت انگیز دوبله فارسی

این داستان موریس، گربه‌ای احمق خیابانی را دنبال می‌کند که کلاهبرداری عالی پول‌سازی دارد. او یک بچه خنگ به نظر می رسد که پیپ بازی می کند و موش های زیادی دارد که به طرز عجیبی سواد دارند.

دانلود

دانلود فیلم Enola Holmes 2 2022 انولا هلمز 2 دوبله فارسی

اکنون یک کارآگاه برای استخدام، انولا هولمز اولین پرونده رسمی خود را برای یافتن یک دختر گمشده انجام می دهد زیرا جرقه های یک توطئه خطرناک رازی را شعله ور می کند که برای کشف آن به کمک دوستان - و خود شرلوک - نیاز دارد.

دانلود

دانلود فیلم War Horse 2011 اسب جنگی

آلبرت جوان پس از فروش اسب مورد علاقه اش به سواره نظام ، برای خدمت در جنگ جهانی اول ثبت نام می کند. سفر امیدوارکننده آلبرت او را از انگلستان خارج کرده و با ادامه جنگ به خط مقدم می رساند.

دانلود

دانلود انیمیشن Anomalisa 2015 ناهنجالیزا

مردی که به خاطر تجربیات روزمره زندگی اش گوشه گیر و منزوی شده است، اتفاقی غیر عادی را تجربه می کند...

دانلود

دانلود فیلم Eternal Beauty 2019 زیبای ابدی

پس از اینکه جین به خاطر اسکیزوفرنی خود در حالت ناامیدی قرار می گیرد، با منابع جدیدی از عشق و زندگی با نتایج شگفت انگیز روبرو می شود.

دانلود

دانلود فیلم Regression 2015 رگرسیون

دانلود فیلم 2015 زیرنویس فارسی چسبیده در سال ۱۹۹۰ و در ایستگاه پلیس یک شهر کوچک در ایالت مینوسوتای آمریکا، پدر دائم‌الخمر یک خانواده “جان گری” John Gray به جرم آزار جنسی دختر نوجوانش “آنجلا گری” Angela Gray بازداشت می‌شود. کارآگاه پلیس “بروس کِنار” Bruce Kenner او را تحت بازجویی قرار می‌دهد و پدر باحالتی […]

دانلود