Dennis Quaid

دانلود فیلم The Long Game 2023 بازی طولانی

در سال 1955، پنج جوان مکزیکی-آمریکایی، به دلیل عشق به بازی، تصمیم گرفتند که چگونه بازی کنند، بنابراین آنها زمین گلف خود را در وسط صحرای تگزاس جنوبی ایجاد کردند.

دانلود

دانلود فیلم On a Wing and a Prayer 2023 روی یک بال و یک دعا زیرنویس فارسی چسبیده

پس از مرگ غیرمنتظره خلبان آنها در اواسط پرواز، داگ وایت (دنیس کواید) باید با خیال راحت یک هواپیما را فرود بیاورد و تمام خانواده خود را از خطر غیرقابل عبور نجات دهد.

دانلود

دانلود فیلم The Hill 2023 تپه زیرنویس فارسی چسبیده

داستان واقعی و قابل توجه سفر غیرمحتمل ریکی هیل برای بازی در لیگ برتر بیسبال.

دانلود

دانلود فیلم Legion 2010 لژیون زیرنویس فارسی چسبیده

هنگامی که گروهی از غریبه ها در یک غذاخوری گرد و خاکی کنار جاده مورد حمله نیروهای اهریمنی قرار می گیرند، تنها شانس آنها برای بقا در اختیار فرشته ای به نام مایکل است که به یک پیشخدمت باردار اطلاع می دهد که فرزند متولد نشده اش آخرین امید بشریت است.

دانلود

دانلود فیلم The Tiger Rising 2022 ببر برمیخیزد زیرنویس فارسی چسبیده

پسر جوانی یک ببر در قفس را در جنگل نزدیک خانه اش کشف می کند.

دانلود

دانلود فیلم Born a Champion 2021 ذاتا قهرمان دوبله فارسی

میکی کلی، یکی از اولین کمربندهای سیاه آمریکایی در جیو جیتسو برزیلی، از همه چیزهایی که دوست دارد کنار می‌رود و وارد یک تورنمنت غیرقانونی MMA می‌شود.

دانلود

دانلود فیلم DragonHeart 1996 قلب اژدها

آخرین اژدها و شوالیه اژدها کش سرخورده باید برای متوقف کردن یک پادشاه شیطانی که به او جاودانگی نسبی داده شده ، همکاری کنند.

دانلود

دانلود فیلم Footloose 2011 بی بند و بار

رن مک کارمک ( کنی ورملد ) پسر جوانی است که برای زندگی با خانواده ی عمویش ، به شهری کوچک به نام بامونت ( در ایالت تنسی ) آمده. رن هنگام ورود به این شهر کوچک متوجه می شود که رقصیدن و گوش دادن موسیقی با صدای بلند در این شهر ممنوع است!

دانلود

دانلود فیلم A Dog's Journey 2019 سفر یک سگ دوبله فارسی

دانلود فیلم 2019 دوبله فارسی داستان فیلم “سفر یک سگ” از نگاه یک سگ با نام “بایلی” روایت می شود و درباره خود این سگ است که از طریق آدمهایی که با آنها ملاقات می کند، معنای وجودی خودش را می یابد و… دانلود فیلم جدید از همراه مووی فیلم محصول سال 2019 در ژانر […]

دانلود

دانلود فیلم The Intruder 2019 مزاحم زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم 2019 زیرنویس فارسی چسبیده فیلم تماشایی مزاحم The Intruder 2019 در مورد یک زن و شوهر جوان سیاهپوست است که پس از ارتقای شغلی تصمیم میگیرند تا خانه‌ای بزرگ که متعلق به یک مهندس سازه است را خریداری کنند. اما آن‌ها به زودی متوجه میشوند که صاحبخانه قبلی قصد ترک منزل را ندارد […]

دانلود