Eddie Murphy

دانلود فیلم Candy Cane Lane 2023 محله آبنبات عصایی زیرنویس فارسی چسبیده

مردی مصمم است در مسابقه سالانه تزئین کریسمس محله برنده شود. او با یک جن پیمان می بندد تا به او کمک کند برنده شود - و الف طلسمی می کند که 12 روز کریسمس را زنده می کند، که هرج و مرج غیرمنتظره ای را به همراه می آورد ...

دانلود

دانلود انیمیشن Mulan 1998 مولان دوبله فارسی

برای نجات پدرش از مرگ در ارتش، دختر جوانی مخفیانه به جای او می رود و در این روند به یکی از بزرگترین قهرمانان چین تبدیل می شود.

دانلود

دانلود فیلم You People 2023 شما مردم زیرنویس فارسی چسبیده

یک زوج جدید و خانواده‌هایشان را دنبال می‌کند، که خود را در حال بررسی عشق مدرن و پویایی خانواده در میان فرهنگ‌های متضاد، انتظارات اجتماعی و تفاوت‌های نسلی می‌بینند.

دانلود

دانلود انیمیشن Shrek Forever After 2010 شرک برای همیشه زیرنویس فارسی چسبیده

Rumpelstiltskin یک بحران میانسالی را فریب می دهد و شرک را تحت فشار قرار می دهد تا به خود اجازه دهد از وجود پاک شود و در یک جدول زمانی تاریک جایگزین شود که در آن Rumpelstiltskin برتر است.

دانلود

دانلود انیمیشن Shrek the Third 2007 شرک سوم زیرنویس فارسی چسبیده

شرک که با اکراه بهعنوان وارث سرزمین دور، دور انتخاب میشود، نقشهای برای نصب آرتی سرکش بهعنوان پادشاه جدید میکشد، در حالی که پرنسس فیونا تلاش میکند تا از کودتای شاهزاده دلربا جلوگیری کند.

دانلود

دانلود انیمیشن Shrek 2 2004 شرک 2 زیرنویس فارسی چسبیده

شرک و فیونا برای جشن ازدواج خود به پادشاهی دور دور، جایی که پدر و مادر فیونا پادشاه و ملکه هستند، سفر می کنند. وقتی می رسند، متوجه می شوند که آنطور که فکر می کردند از آنها استقبال نمی شود.

دانلود

دانلود انیمیشن Shrek 2001 شرک دوبله فارسی

یک ارباب پست موجودات افسانه ای را به باتلاق غول پیکر بدخلق تبعید می کند، که باید به جستجو برود و شاهزاده خانمی را برای ارباب نجات دهد تا سرزمینش را پس بگیرد.

دانلود

دانلود فیلم Coming 2 America 2021 سفر به آمریکا 2

آکیم پادشاه آفریقایی می فهمد که او یک پسر از دست رفته در ایالات متحده دارد و باید برای دیدار با این وارث غیرمنتظره و ایجاد رابطه با پسرش به آمریکا بازگردد.

دانلود

دانلود فیلم اکشن The Adventures of Pluto Nash 2002 ماجراهای پلوتو نش

دانلود فیلم The Adventures of Pluto Nash دانلود فیلم اکشن The Adventures of Pluto Nash 2002 ماجراهای پلوتو نش با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود فیلم سینمایی The Adventures of Pluto Nash با کیفیت WEB-DL 720p از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم ماجراهای پلوتو نش The Adventures of Pluto Nash با حجم کم […]

دانلود

دانلود فیلم بیوگرافی Dolemite Is My Name 2019

دانلود فیلم Dolemite Is My Name 2019 دانلود فیلم بیوگرافی Dolemite Is My Name 2019 با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود فیلم سینمایی Dolemite Is My Name 2019 با کیفیت HD از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم Dolemite Is My Name با حجم کم و عالی با بازی ادی مورفی و وسلی اسنایپس […]

دانلود