Henry Cavill

دانلود سریال The Witcher 2019 ویچر زیرنویس فارسی چسبیده

گرالت از ریویا، یک شکارچی هیولاهای تنها، در تلاش است تا جایگاه خود را در دنیایی بیابد که در آن مردم غالباً بدتر از حیوانات هستند.

دانلود

دانلود فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 وزارت جنگ ناجوانمردانه زیرنویس فارسی چسبیده

داستان فیلم به عملیات ویژهای در جریان جنگ جهانی دوم میپردازد. این عملیات توسط یک سازمان مخفی بریتانیایی به نام وزارت جنگ غیرقانونی برای انجام جاسوسی و خرابکاری در اروپای اشغال شده توسط نازیها برگزار میشود. تیمی از افراد با استعداد و سرکش توسط نخست وزیر وینستون چرچیل جمعآوری میشود تا این عملیات را انجام دهند و...

دانلود

دانلود فیلم Argylle 2024 آرگیل زیرنویس فارسی چسبیده

وقتی توطئه‌های رمان‌های جاسوسی تخیلی نویسنده منزوی الی کانوی شروع به بازتاب اقدامات مخفیانه یک سازمان جاسوسی واقعی می‌کنند، شب‌های آرام در خانه به گذشته تبدیل می‌شوند. یک جاسوس آلرژیک به گربه، الی در سراسر جهان مسابقه می‌دهد تا یک قدم جلوتر از قاتلان بماند، زیرا مرز بین دنیای خیالی کانوی و دنیای واقعی او شروع به محو شدن می‌کند.

دانلود

دانلود فیلم Batman v Superman Dawn of Justice 2016 بتمن علیه سوپرمن طلوع عدالت زیرنویس فارسی چسبیده

بتمن توسط لکس لوتر دستکاری می شود تا از سوپرمن بترسد. وجود سوپرمن در عین حال جهان را از هم جدا می کند و او در جریان یک بحران بین المللی به قتل کشیده می شود. قهرمانان با هم برخورد می کنند و زن شگفت انگیز بی طرف را مجبور می کنند تا دوباره ظاهر شود.

دانلود

دانلود فیلم Enola Holmes 2 2022 انولا هلمز 2 دوبله فارسی

اکنون یک کارآگاه برای استخدام، انولا هولمز اولین پرونده رسمی خود را برای یافتن یک دختر گمشده انجام می دهد زیرا جرقه های یک توطئه خطرناک رازی را شعله ور می کند که برای کشف آن به کمک دوستان - و خود شرلوک - نیاز دارد.

دانلود

دانلود فیلم Enola Holmes 2020 انولا هلمز دوبله فارسی

وقتی انولا هولمز، خواهر نوجوان شرلوک متوجه گم شدن مادرش می شود، او برای یافتن او به راه می افتد و به خودی خود تبدیل به یک کاراگاه فوق العاده می شود زیرا برادر مشهورش را گول می زند و توطئه خطرناکی را پیرامون یک لرد جوان مرموز کشف می کند.

دانلود

دانلود فیلم اکشن Zack Snyder’s Justice League 2021 لیگ عدالت زک اسنایدر

دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League دانلود فیلم اکشن Zack Snyder’s Justice League 2021 لیگ عدالت زک اسنایدر با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود فیلم سینمایی Zack Snyder’s Justice League با کیفیت HD از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر Zack Snyder’s Justice League با حجم کم و عالی با […]

دانلود

دانلود فیلم زیرنویس فارسی چسبیده دانلود فیلم جدید از همراه مووی فیلم محصول سال در ژانر و میباشد. توسط کارگردانی شده و بازیگرانی همچون در آن ایفای نقش کرده اند

دانلود

دانلود فیلم Man of Steel 2013 مرد پولادین دوبله فارسی

یک کودک بیگانه از دنیای در حال مرگ خود تخلیه می شود و به زمین فرستاده می شود تا در میان انسان ها زندگی کند. صلح او زمانی که سایر بازماندگان سیاره مادری او به زمین حمله می کنند به خطر می افتد.

دانلود

دانلود فیلم Mission: Impossible - Fallout 2018 مأموریت: غیرممکن - فالاوت

در قسمت ششم این مجموعه یک بار دیگر ماجراهای ایتن هانت و تیمش را دنبال می کنیم که…

دانلود