John Rhys-Davies

دانلود انیمیشن Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes 2010 ملاقات تام و جری با شرلوک هلمز زیرنویس فارسی چسبیده

خانم قرمز باج گیری می شود. هنگامی که او از شرلوک هلمز کمک می خواهد، او پرونده او را به یک سری سرقت جواهرات مرتبط می کند و به دستیارش جری موش می گوید که در طول این پرونده با ساقی قرمز تام گربه همکاری کند.

دانلود

دانلود فیلم The Gates 2023 دروازه ها زیرنویس فارسی چسبیده

یک قاتل زنجیره ای در لندن در دهه 1890 با صندلی برقی به اعدام محکوم شد، اما در آخرین ساعات زندگی، زندانی را که در آن است و همه کسانی که در آن هستند نفرین می کند.

دانلود

دانلود انیمیشن Aladdin and the King of Thieves 1996 علائدین و شاه دزدان زیرنویس فارسی چسبیده

پادشاه دزدها مراسم عروسی علاءالدین و یاسمین را که مدت ها انتظارش را می کشید برهم می زند و به دنبال فحشی می گردد که او را به گنج بزرگتری برساند. هویت واقعی او برای علاءالدین دردسر ایجاد می کند.

دانلود

دانلود فیلم G-Loc 2020 جی لوک دوبله فارسی

دانلود فیلم 2020 دوبله فارسی «بران مارشال »مرد جوانی ست که با عبور از گذرگاه مخصوص از سیاره زمین فرار کرده و برای شروع زندگی جدید وارد ریا (یکی از قمرهای بزرگ سیاره زحل ) میشود، اما ساکنان اولیه ریا تصمیم گرفته اند که دیگر هیچ پناهنده ی را از سیاره زمین به سیاره خود […]

دانلود

دانلود انیمیشن جدید The Pilgrims Progress 2019 سیر و سلوک پیلگریم

دانلود فیلم The Pilgrims Progress 2019 دانلود انیمیشن جدید The Pilgrims Progress 2019 سیر و سلوک پیلگریم با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود فیلم سینمایی The Pilgrims Progress 2019 با کیفیت WEB-DL 720p از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم سیر و سلوک پیلگریم با حجم کم و عالی بهمراه پیشنمایش فیلم نام فیلم: […]

دانلود