Johnny Depp

فیلم Charlie and the Chocolate Factory 2005 چارلی و کارخانه شکلات سازی زیرنویس فارسی چسبیده

یک پسر جوان برنده یک تور در باشکوه ترین کارخانه شکلات سازی جهان به رهبری غیرمعمول ترین آب نبات ساز جهان می شود.

دانلود چارلی و کارخانه شکلات سازی

فیلم Jeanne du Barry 2023 ژان دو باری دوبله فارسی

زندگی ژان بکو که به عنوان دختر نامشروع یک خیاط فقیر در سال 1743 به دنیا آمد و در دربار لویی پانزدهم به پایان رسید و آخرین معشوقه رسمی او شد.

دانلود ژان دو باری

انیمیشن Rango 2011 رنگو دوبله فارسی

رانگو یک آفتاب پرست معمولی است که به طور تصادفی در شهر Dirt، یک پاسگاه بی قانونی در غرب وحشی که شدیداً به یک کلانتر جدید نیاز دارد، می چرخد.

دانلود رنگو

فیلم A Nightmare on Elm Street 1984 کابوس در خیابان الم زیرنویس فارسی چسبیده

نانسی تامپسون نوجوان باید حقیقت تاریکی را که پدر و مادرش پنهان کردهاند، کشف کند، پس از اینکه او و دوستانش در رویاهایشان هدف روح یک قاتل زنجیرهای با دستکش تیغهای قرار میگیرند، که در صورت مرگ، در زندگی واقعی آنها را میکشد.

دانلود کابوس در خیابان الم

انیمیشن Corpse Bride 2005 عروس مرده دوبله فارسی

ویکتور فن دورت و ویکتوریا دورگلات بنا به ملاحضات مالی و اجتماعی خانواده‌هایشان می‌خواهند با هم ازدواج کنند. در هنگام تمرین مراسم عروسی، ویکتور مدام خطابه‌ای را که باید بگوید فراموش می‌کند. او به جنگل می‌رود و در حالی که خطابه‌اش را با خود تکرار می‌کند، حلقه را از شاخه درختی که مانند یک دست از زمین بیرون آمده است می‌گذراند. شاخه در حقیقت دست عروس مرده‌ای است که از خاک بیرون مانده است. ماجراهای ویکتور، سرگردانیش در دنیای مردگان و عشق یک طرفه عروس مرده به او از این جا آغاز می‌شود.

دانلود عروس مرده

فیلم Pirates of the Caribbean - Dead Mans Chest 2006 دزدان دریایی کارائیب - صندوقچه مرد مرده زیرنویس فارسی چسبیده

جک اسپارو برای بازیابی قلب دیوی جونز برای جلوگیری از بردگی روح او در خدمت جونز تلاش می کند، زیرا دوستان و دشمنان دیگر نیز به دنبال قلب برای دستور کار خود هستند.

دانلود دزدان دریایی کارائیب - صندوقچه مرد مرده

فیلم Pirates of the Caribbean - On Stranger Tides 2011 دزدان دریایی کارائیب - سوار بر امواج ناشناخته زیرنویس فارسی چسبیده

جک اسپارو و باربوسا برای یافتن چشمه گریزان جوانی تلاش میکنند تا متوجه شوند که ریش سیاه و دخترش نیز به دنبال آن هستند.

دانلود دزدان دریایی کارائیب - سوار بر امواج ناشناخته

فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 2017 دزدان دریایی کارائیب 5 مردگان حکایت نمیکنند زیرنویس فارسی چسبیده

کاپیتان جک اسپارو توسط رقیب قدیمی کاپیتان سالازار و خدمه ای از ارواح مرگبار که از مثلث شیطان فرار کرده اند تعقیب می شود. آنها مصمم هستند که هر دزد دریایی را در دریا بکشند...به ویژه جک.

دانلود دزدان دریایی کارائیب 5 مردگان حکایت نمیکنند

فیلم Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 2003 دزدان دریایی کارائیب - طلسم مروارید سیاه زیرنویس فارسی چسبیده

آهنگر ویل ترنر با دزد دریایی عجیب و غریب کاپیتان" جک اسپارو همکاری می کند تا عشقش، دختر فرماندار، را از شر متحدان دزد دریایی سابق جک که اکنون مرده اند، نجات دهد."

دانلود دزدان دریایی کارائیب - طلسم مروارید سیاه

فیلم Pirates of the Caribbean - At Worlds End 2007 دزدان دریایی کارائیب - پایان جهان زیرنویس فارسی چسبیده

کاپیتان باربوسا، ویل ترنر و الیزابت سوان باید از لبه نقشه خارج شوند، خیانت و خیانت را پشت سر بگذارند، جک اسپارو را پیدا کنند و آخرین اتحاد خود را برای آخرین نبرد سرنوشت ساز ایجاد کنند.

دانلود دزدان دریایی کارائیب - پایان جهان