Liam Neeson

دانلود فیلم Retribution 2023 قصاص دوبله فارسی

یکی از مدیران بانک در حالی که فرزندانش را به سمت مدرسه می برد، تهدید به بمب گذاری می شود که در صورت توقف و پیاده شدن، ماشینش منفجر می شود.

دانلود

دانلود فیلم Marlowe 2023 مارلو دوبله فارسی

در اواخر دهه 1930 بی سیتی، یک کارآگاه خوش شانس استخدام می شود تا معشوق سابق یک وارث جذاب را پیدا کند.

دانلود

دانلود انیمیشن The Nut Job 2014 عملیات آجیلی زیرنویس فارسی چسبیده

یک سنجاب تبعیدی خودخواه و اصلاح ناپذیر، با یورش به یک مغازه آجیل فروشی به برادران پارک سابقش کمک می کند تا زنده بمانند؛ مکانی که اتفاقا مورد سرقت بانک توسط یک باند انسانی نیز قرار می گیرد.

دانلود

دانلود فیلم Memory 2022 حافظه زیرنویس فارسی چسبیده

یک قاتل برای استخدام متوجه می شود که پس از امتناع از تکمیل کار برای یک سازمان جنایی خطرناک تبدیل به یک هدف می شود. بازسازی فیلم بلژیکی «خاطره یک قاتل» محصول 2003.

دانلود

دانلود فیلم Blacklight 2022 صاعقه سیاه زیرنویس فارسی چسبیده

تراویس بلاک یک مامور دولتی است که با گذشته پنهان خود کنار می آید. وقتی بلاک متوجه نقشه ای می شود که شهروندان آمریکایی را هدف قرار می دهد، خود را در تیررس رئیس اف بی آی می بیند که زمانی از او محافظت می کرد.

دانلود

دانلود فیلم The Commuter 2018 مسافر

یک فیلم اکشن-مهیج که در آن یک فروشنده بیمه/پلیس سابق در حین رفت و آمد روزانه خود درگیر یک توطئه تهدید کننده در زندگی اش می شود....

دانلود

دانلود فیلم Star Wars Episode 1 - The Phantom Menace 1999 جنگ ستارگان قسمت 1 - تهدید شبح زیرنویس فارسی چسبیده

دو جدی از محاصره خصمانه فرار می کنند تا متحدانی پیدا کنند و با پسر جوانی روبرو می شوند که ممکن است تعادل را در نیرو ایجاد کند، اما سیث های خفته برای مدت طولانی دوباره ظاهر می شوند تا شکوه اصلی خود را به دست آورند.

دانلود

دانلود فیلم Battleship 2012 کشتی جنگی دوبله فارسی

ناوگانی از کشتی ها برای کشف و خنثی کردن اهداف مخرب خود مجبور به نبرد با یک ناوگان با منشأ ناشناخته می شوند...

دانلود

دانلود فیلم Schindlers List 1993 فهرست شیندلر زیرنویس فارسی چسبیده

در لهستان تحت اشغال آلمان در طول جنگ جهانی دوم، اسکار شیندلر، صنعتگر، پس از مشاهده آزار و اذیت آنها توسط نازی ها، به تدریج نگران نیروی کار یهودی خود می شود.

دانلود

دانلود فیلم Third Person 2013 شخص سوم با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم Third Person 2013 شخص سوم دانلود فیلم درام عاشقانه Third Person 2013 با زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم دانلود فیلم Third Person با کیفیت WEB-DL 1080p از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم شخص سوم Third Person با حجم کم و عالی به همراه پیش نمایش فیلم دانلود فیلم خارجی جدید شخص سوم […]

دانلود