Sushant Singh Rajput

دانلود فیلم Kedarnath 2018 کدرنات دوبله فارسی

منصور، یک پیتوی محتاط و کم حرف، به زائران کمک می کند تا سفری دشوار را به سمت شهر معبد طی کنند. دنیای او وقتی با موکوی زیبا و سرکش ملاقات می کند که او را به گردبادی از عشق شدید می کشاند، می چرخد.

دانلود

دانلود فیلم Dil Bechara 2020 دل بیچاره دوبله فارسی

دانلود فیلم دل بیچاره Dil Bechara 2020 سفر احساسی دو جوان… عاشقانه ای ناامید کننده ، یک دختر جوان ، به نام کیزی ، مبتلا به سرطان و یک پسر ، به نام مانی ، که او را در یک گروه حمایتی ملاقات می کند و… دانلود فیلم جدید دل بیچاره از همراه مووی فیلم […]

دانلود

دانلود فیلم Chhichhore 2019 گستاخ دوبله فارسی

دانلود فیلم 2019 دوبله فارسی درباره چند رفیق هم دانشگاهی است که ماجراهای زیادی با یکدیگر داشته اند ولی بعد از اتمام درسشان هر یک وارد میانسالی می‌شوند و مسیر زندگیشان جدا می شود و… دانلود فیلم جدید از همراه مووی فیلم محصول سال 2019 در ژانر و میباشد. توسط Nitesh Tiwari کارگردانی شده و […]

دانلود

دانلود فیلم Drive 2018 راندن

یک دزد بدنام با یک مسابقه دهنده خیابانی برای یک سرقت بزرگ که شامل یک بازی پیچیده فریبکاری با مقاماتی است که اسرار کثیف خود را دارند، متحد می شود.

دانلود

دانلود فیلم Sonchiriya 2019 سونچیریا دوبله فارسی

داستان فیلم در دره چمبال اتفاق میافتد و داستان لژیونی از داکویتهای مخوف و متخاصم را دنبال میکند که زمانی قلب هند را به وحشت انداخته بودند.

دانلود