Vincent Cassel

دانلود فیلم The Three Musketeers Part II Milady 2023 سه تفنگدار قسمت دوم ملیدی زیرنویس فارسی چسبیده

D'Artagnan مجبور می شود برای نجات کنستانس که در مقابل چشمانش ربوده شده بود، با میلادی متحد شود. اما با اعلام جنگ و پیوستن آتوس، پورتوس و آرامیس به جبهه، رازی از گذشته اتحادهای قدیمی را از بین می برد.

دانلود

دانلود فیلم Damaged 2024 آسیب دیده زیرنویس فارسی چسبیده

دن لاوسون (جکسون)، کارآگاه شیکاگو، به اسکاتلند سفر می کند تا با اسکاتلندی دت ارتباط برقرار کند. بوید (کاپالدی)، پس از مشکوک شدن به زنده بودن یک قاتل زنجیره ای که جنایاتش با پرونده حل نشده ای مطابقت دارد که 5 سال قبل در شیکاگو به دنبال آن بود.

دانلود

دانلود سریال Liaison 2023 رابط دوبله فارسی

یک تریلر پرمخاطره و معاصر که نشان می دهد چگونه اشتباهات گذشته ما پتانسیل تخریب آینده ما را دارند.

دانلود

دانلود فیلم The Three Musketeers DArtagnan 2023 سه تفنگدار دارتانیان زیرنویس فارسی چسبیده

D'Artagnan به پاریس می رسد و سعی می کند مهاجمان خود را پس از کشته شدن پیدا کند، که او را به یک جنگ واقعی هدایت می کند که در آن آینده فرانسه در خطر است. او خود را با آتوس، پورتوس و آرامیس، سه تفنگدار پادشاه، هماهنگ می کند.

دانلود

دانلود فیلم Trance 2013 ترنس زیرنویس فارسی چسبیده

یک دلال حراج های هنری که با یک گروه خلافکار همدست است در حین سرقت دچار حادثه می شود. یک روانشناس وظیفه دارد تا با استفاده از هیپنوتیزم کاری کند تا او مکان نقاشی مسروقه گمشده را به یاد بیاورد و ....

دانلود

دانلود فیلم Black Swan 2010 قوی سیاه زیرنویس فارسی چسبیده

«نینا» مدت زمان زیادی از عمر خود را صرف یادگیری رقص باله نموده و برای رسیدن به موفقیت، سخت تلاش میکند. او برای به دست آوردن نقش اول بالهی «دریاچهی قو» اثر «چایکوفسکی»، باید مربی سختگیرش را متقاعد کند که میتواند نقش قوی سفید و سیاه به صورت همزمان اجرا کند.

دانلود

دانلود فیلم Asterix and Obelix - The Middle Kingdom 2023 آستریکس و اوبلیکس: پادشاهی میانه زیرنویس فارسی چسبیده

تنها دختر امپراتور چین هان ژواندی، از دست یک شاهزاده سخت گیر می گریزد و از "Gaul" ها و دو جنگجوی شجاع آستریکس و اوبلیکس کمک می گیرد.

دانلود

دانلود انیمیشن Fireheart 2022 آتش دل دوبله فارسی

جورجیا نولان شانزده ساله آرزو دارد اولین زن آتش نشان جهان باشد. هنگامی که یک آتش افروز مرموز شروع به سوزاندن برادوی می کند، آتش نشانان نیویورک شروع به ناپدید شدن می کنند. پدر جورجیا، شاون، بازنشسته شده است...

دانلود

دانلود فیلم La haine 1995 نفرت زیرنویس فارسی چسبیده

24 ساعت از زندگی سه مرد جوان در حومه فرانسه یک روز پس از یک شورش خشونت آمیز.

دانلود

دانلود فیلم Beauty and the Beast-2014 2014 دیو و دلبر-2014 زیرنویس فارسی چسبیده

یک عاشقانه غیرمنتظره پس از آن که کوچکترین دختر یک تاجر که در روزهای سختی قرار گرفته است، خود را به جانور مرموزی که پدرش مدیونش شده است، می دهد.

دانلود