آمریکا

فیلم Hard Home 2024 خانه محکم زیرنویس فارسی چسبیده

مادری که به شدت اندوهگین است، قاتل دخترش را برای انتقام به خانه هوشمندش می کشاند و درگیر یک بازی تحریف شده می شود که در آن مرگ و زندگی در خطر است.

دانلود خانه محکم

فیلم Horizon An American Saga Chapter 1 2024 افق یک حماسه آمریکایی فصل 1 زیرنویس فارسی چسبیده

Chronicles یک دوره 15 ساله چند وجهی از گسترش و استقرار قبل و بعد از جنگ داخلی در غرب آمریکا است...

دانلود افق یک حماسه آمریکایی فصل 1

فیلم My Spy the Eternal City 2024 جاسوس من شهر ابدی زیرنویس فارسی چسبیده

جی جی، یک مامور کهنه کار سیا، برای جلوگیری از یک طرح فاجعه آمیز هسته ای با هدف واتیکان، که سفر گروه کر دبیرستان به ایتالیا را مختل می کند، با شاگرد خود سوفی دوباره متحد می شود.

دانلود جاسوس من شهر ابدی

فیلم The Dead Dont Hurt 2023 مرده ها صدمه نمی بینند

داستان فیلم در دهه 1860 میلادی روایت شده و در مورد زنی فرانسوی کانادایی به نام ویوین لو کودی است که به همراه یک مهاجر دانمارکی به نام هولگر اولسن سفری را آغاز کرده و تلاش میکند تا به همراه او زندگی جدیدی در نوادا تشکیل دهد. اما هنگامی که هولگر تصمیم میگیرد به نیروهای جنگی ملحق شود، ویوین باید در شهری که توسط یک شهردار فاسد اداره میشود، از خود مراقبت کرده و…

دانلود مرده ها صدمه نمی بینند

فیلم Twisters 2024 گردبادها - زیرنویس فارسی چسبیده

یک تعقیب کننده گردباد و هواشناس بازنشسته متقاعد می شود که به اوکلاهاما بازگردد تا با یک تیم جدید و فناوری های جدید کار کند.

دانلود گردبادها -

فیلم Supercell 2023 گردباد عظیم

پسری نوجوان به نام ویلیام برودی که پدرش، یک تعقیب‌کننده افسانه‌ای طوفان، توسط یک نفر کشته می‌شود. حال ویلیام با پشت سر گذاشتن همه چیز تصمیم می‌گیرد با شریک سابق پدرش، روی کامرون که به سختی از طوفان جان سالم به در برده، متحد شده تا راه پدرش را ادامه دهد اما…

دانلود گردباد عظیم

انیمیشن The Garfield Movie 2024 فیلم گارفیلد دوبله فارسی

پس از ملاقات غیرمنتظره گارفیلد با پدر گمشده اش، گربه ژنده پوش کوچه ویک، او و دوست سگش اودی مجبور می شوند از زندگی کاملاً نازپرورده خود به ویک بپیوندند تا در یک دزدی خطرناک به وی بپیوندند.

دانلود فیلم گارفیلد

فیلم Battle for Pandora 2022 نبرد پاندورا زیرنویس فارسی چسبیده

پس از اینکه یک سیگنال کمک از یک کشتی تحقیقاتی به زمین باز می گردد، نیروی فضایی ایالات متحده یک کشتی نجات را به پاندورا، قمر زحل می فرستد. اما هنگامی که آنها سعی می کنند فرود آیند، متوجه می شوند که پاندورا توسط یک گونه انسان نما بسیار تکامل یافته ساکن شده است.

دانلود نبرد پاندورا

فیلم Patriot Games 1992 بازی های میهن پرستانه زیرنویس فارسی چسبیده

تحلیل گر سابق سیا، «جک رایان» (فورد) که همراه همسر و دخترش برای تعطیلات به لندن رفته، در جریان یک درگیری خیابانی یکی از تروریست های ارتش آزادیبخش ایرلند را به قتل می رساند و پس از بازگشت به امریکا، هدف انتقام سازمان قرار می گیرد.

دانلود بازی های میهن پرستانه

انیمیشن 3-2-1 Penguins 2000 پنگوئن های فضایی دوبله فارسی

3-2-1 پنگوئن. یک کارتون کودکانه است که به بچه ها در مورد کتاب مقدس می آموزد و به آنها کمک می کند با کمک میشل و جیسون آیات مختلف کتاب مقدس را با Zidgel، Midgel، Fidgel و Kevin یاد بگیرند.

دانلود پنگوئن های فضایی