استرالیا

دانلود فیلم Sting 2024 نیش

شارلوت 12 ساله پس از بزرگ کردن یک عنکبوت با استعداد در مخفیانه، باید با حقایق در مورد حیوان خانگی خود روبرو شود - و برای بقای خانواده اش مبارزه کند - زمانی که این موجود جذاب به سرعت به یک هیولای غول پیکر و گوشتخوار تبدیل می شود.

دانلود

دانلود فیلم Windcatcher 2024 بادگیر

یک پسر ده ساله بومی و دوستانش سعی می کنند در یک کارناوال مدرسه قلدرها را شکست دهند و قهرمان شوند.

دانلود

دانلود فیلم Late Night with the Devil 2023 آخر شب با شیطان زیرنویس فارسی چسبیده

پخش زنده تلویزیونی در سال 1977 به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می رود و صحنه های خشونت را در اتاق های نشیمن مردم کشور منتشر می کند.

دانلود

دانلود فیلم A Royal in Paradise 2023 شاهزاده ای در بهشت زیرنویس فارسی چسبیده

اولیویا، که پس از جدایی از بلاک نویسنده دست و پنجه نرم می کند، به امید الهام گرفتن به تعطیلات گرمسیری می پردازد و با شاهزاده الکساندر ملاقات می کند، که برای ازدواج با خانواده سلطنتی به فاصله ای از وظیفه خود نیاز دارد.

دانلود

دانلود فیلم Sleeping Dogs 2024 سگهای خفته زیرنویس فارسی چسبیده

یک کارآگاه سابق دایره قتل با از دست دادن حافظه مجبور می شود تا پرونده یک قتل وحشیانه را حل کند تا اسرار وحشتناک گذشته فراموش شده خود را کشف کند.

دانلود

دانلود فیلم Godzilla x Kong The New Empire 2024 گودزیلا علیه کنگ امپراتوری جدید زیرنویس فارسی چسبیده

دو تایتان باستانی، گودزیلا و کنگ، در نبردی حماسی با هم درگیر میشوند، زیرا انسانها ریشههای در هم تنیدهشان و ارتباطشان با اسرار جزیره جمجمه را کشف میکنند.

دانلود

دانلود فیلم Youll Never Find Me 2023 هرگز مرا پیدا نخواهی کرد زیرنویس فارسی چسبیده

پاتریک، یک فرد عجیب و تنها، در یک خانه در پشت یک پارکینگ تریلرها زندگی میکند. پس از یک طوفان شدید، یک زن جوان مرموز در جلو درب او ظاهر میشود و...

دانلود

دانلود فیلم Nova 2022 نوا زیرنویس فارسی چسبیده

گروهی از دانشجویان مردمشناسی حکاکیهای صخرهای بومی در مناطق روستایی استرالیای غربی را مطالعه میکنند و در طول راه به کشفی باورنکردنی دست مییابند.

دانلود

دانلود فیلم Monolith 2022 یکپارچه زیرنویس فارسی چسبیده

فیلم جدید یکپارچه توسط کشور استرالیا به کارگردانی Matt Vesely در سال 2022 به تولید رسیده است این فیلم توانسته از نگاه کاربران در وبسایت IMDB امتیاز 6.4 را به خود اختصاص دهد.در فیلم Monolith 2022 ستارگانی همچون Lily Sullivan و Ling Cooper Tang و Ansuya Nathan به ایفای نقش پرداخته اند. شما قادر خواهید […]

دانلود

دانلود فیلم True Spirit 2023 روح واقعی زیرنویس فارسی چسبیده

داستان نوجوان استرالیایی، جسیکا واتسون، جوانترین فردی که تا به حال به صورت انفرادی و بدون توقف در سراسر جهان حرکت کرده است.

دانلود