اسپانیا

انیمیشن Dragonkeeper 2024 نگهبان اژدها زیرنویس فارسی چسبیده

سرنوشت چین باستان بر دوش یک دختر جوان است که باید آخرین تخم اژدها را پیدا کند و سرنوشت خود را برآورده کند.

دانلود نگهبان اژدها

فیلم Sleep Tight 2011 خواب عمیق زیرنویس فارسی چسبیده

سزار، مرد بدبختی که به عنوان نگهبان آپارتمان کار می کند، به زنی جذاب که در آنجا زندگی می کند علاقه خاصی نشان می دهد. او تمام تلاش خود را می کند تا او را به دردسر بیندازد.

دانلود خواب عمیق

فیلم Silent Cargo 2022 محموله خاموش

داستان واقعی اولین زیردریایی مواد مخدر که در اروپا رهگیری شد. سه مرد با بیش از 3 تن کوکائین از یک سری خرابی ها، طوفان ها و تعقیب و گریز پلیس جان سالم به در می برند. رهبر آن ناندو، بوکسور اسپانیایی است که برای زنده ماندن می جنگد.

دانلود محموله خاموش

انیمیشن The Inseparables 2023 جدا نشدنی ها

یک عروسک فراری با تخیل بی حد و حصر و یک اسباب بازی حیوانات عروسکی رها شده که نیاز به دوست دارد، در پارک مرکزی به هم می رسند و در برابر همه شانس ها برای یک ماجراجویی حماسی دوستی در شهر نیویورک جفت می شوند.

دانلود جدا نشدنی ها

سریال The Girl in the Mirror 2022 دختر در آینه زیرنویس فارسی چسبیده

آلما پس از از دست دادن حافظه خود در یک تصادف عجیب و غریب که منجر به کشته شدن بیشتر همکلاسی هایش می شود، تلاش می کند تا آنچه را که در آن روز اتفاق افتاده است باز کند و هویت خود را باز یابد.

دانلود دختر در آینه

فیلم The Elderly 2022 سالمندان

هشت ساله ای که پس از خودکشی ناگهانی همسرش دچار زوال عقل می شود و جرقه ای از حوادث ماوراء الطبیعه را به وجود می آورد که زندگی خانواده اش را به خطر می اندازد.

دانلود سالمندان

سریال Elite 2018 نخبه

وقتی سه نوجوان طبقه کارگر شروع به تحصیل در یک مدرسه خصوصی انحصاری در اسپانیا می کنند، درگیری بین آنها و دانش آموزان ثروتمند منجر به قتل می شود.

دانلود نخبه

فیلم The Three Musketeers Part II Milady 2023 سه تفنگدار قسمت دوم ملیدی زیرنویس فارسی چسبیده

D'Artagnan مجبور می شود برای نجات کنستانس که در مقابل چشمانش ربوده شده بود، با میلادی متحد شود. اما با اعلام جنگ و پیوستن آتوس، پورتوس و آرامیس به جبهه، رازی از گذشته اتحادهای قدیمی را از بین می برد.

دانلود سه تفنگدار قسمت دوم ملیدی

فیلم A todo tren Destino Asturias 2021 حال بچه ها خوبه زیرنویس فارسی چسبیده

ریکاردو پدری است که همه بچه ها را با قطار به کمپ می برد. در یک ایستگاه، ریکاردو و پدربزرگ فیلیپ در خارج از منزل برای استراحت اتراق می کنند و قطار با بچه ها اما بدون بزرگترها حرکت می کند و تعقیب و گریز خنده داری را آغاز می کند.

دانلود حال بچه ها خوبه

فیلم All the Names of God 2023 همه نام های خدا زیرنویس فارسی چسبیده

سانتی، یک راننده تاکسی، پس از دست داشتن در یک حمله تروریستی، توسط یکی از عاملان گروگان گرفته می شود.

دانلود همه نام های خدا