6.50

یک کاپیتان سابق ارتش به دالیان سفر می کند تا معشوق دوستش را از ازدواج با مرد دیگری باز دارد، اما غم و اندوه ناشی از یک تراژدی جنگی سفر او را مختل می کند.

ساخت 2022

تولید ترکیه

6.50

6.6

لینک های دانلود به زودی افزوده خواهند شد...دلفین اسنوبال پسر کوچکی را در امواج نجات می دهد که از سقوط هواپیما جان سالم به در برده بود.

6.0

یک ملاقات غیرمنتظره بین یک نوازنده دوره گرد و پسرش، زخم های قدیمی را باز می کند زیرا این دو در سفری طولانی به یک جشنواره تروبادوری می روند.

ساخت 2022

تولید ترکیه

6.0

5.1

Reha Özcan ، Iclal Aydin

داستان سه خواهر و موانعی که باید بر آنها غلبه کنند گفته می شود. با ازدواج ترکان ابرهای تیره ای بر سر خانواده می چرخد ​​و هیچ چیز مثل قبل نمی شود.

ساخت 2022

تولید ترکیه

5.1

5.6

Asli Enver ، Kaan Urgancioglu

مادری مجرد که به بیماری لاعلاج تشخیص داده می شود، در حالی که با آینده کودک شش ساله خود سرسخت دست و پنجه نرم می کند، با یک فرد مجرد خوش اخلاق روبرو می شود.

ساخت 2022

تولید ترکیه

5.6

5.3

Aras Bulut Iynemli ، Hazal Kaya

مارال یک دختر جاه طلب جوان از خانواده ای متوسط ​​است که آرزوی تحصیل در خارج از کشور را دارد. مارال در فروشگاه معروف لونا کار می کند. مارال شروع به پرورش همدردی با مرد

ساخت 2015

تولید ترکیه

5.3

7.6

Tansel Öngel ، Senay Gürler

داستان فیلم در رابطه با روستاهای ترکیه در دهه 1960 میباشد. شخصی که به تازگی به معلمی منصوب شده است متوجه می شود که روستای منفرد مدرسه ای را از دست داده است....

ساخت 2015

تولید ترکیه

7.6

logo-samandehi