ترکیه

فیلم Cin Büyüsü 2023 جادوی جن

جادوی جن در مورد زنی است به اسم زهرا که زندگی اش با تسخیر شیاطین به کابوس تبدیل می شود. درد مداوم در بدن زهرا زندگی او را به کابوس تبدیل می کند. زهرا تصمیم می گیرد به آبگرم روستای دوست صمیمی اش علی برود به این امید که دردی را دوا کند ولی با شیاطین روبه رو میشود....

دانلود جادوی جن

فیلم In Good Hands 2 2024 در جایی امن 2 زیرنویس فارسی چسبیده

پدر و پسری که به تازگی به هم پیوسته اند، پس از یک فاجعه با شروعی جدید دست و پنجه نرم می کنند، اما آیا می توانند خلاء ایجاد شده توسط یک همسر و مادر محبوب را پر کنند؟

دانلود در جایی امن 2

فیلم The Pigeon 2018 کبوتر

یوسف تنها در پشت بام خانه پدر و مادرش، بالای کوچه پس کوچه های آدانا، با کبوترهای محبوبش، می تواند آرامش پیدا کند و خودش. یافتن جای پایی در دنیای دیستوپیایی بیرون دشوارتر است.

دانلود کبوتر

فیلم The Cut 2014 برش

در سال 1915 مردی از نسل کشی ارامنه در امپراتوری عثمانی جان سالم به در برد، اما خانواده، گفتار و ایمان خود را از دست داد. یک شب او متوجه می شود که دختران دوقلویش ممکن است زنده باشند، و برای یافتن آنها به جستجو می رود.

دانلود برش

سریال Hekimoğlu 2019 حکیم اوغلو دوبله فارسی

یک پزشک بدجنس ضداجتماعی که متخصص در پزشکی تشخیصی است، هر کاری را که لازم است برای حل موارد گیج‌کننده‌ای انجام می‌دهد که با استفاده از تیم پزشکان متشکل از خود و هوش و ذکاوت خود به‌سر می‌برد.

دانلود حکیم اوغلو

فیلم Sibel 2018 سیبل

سیبل 25 ساله به همراه پدر و خواهرش در روستایی خلوت در کوه های منطقه دریای سیاه ترکیه زندگی می کند. سیبل لال است، اما با استفاده از زبان سوت اجدادی منطقه ارتباط برقرار می کند. در آنجا او با یک فراری از راه می گذرد. مجروح، تهدید کننده و آسیب دیده...

دانلود سیبل

سریال Çati Kati Ask 2020 عشق زیر شیروانی زیرنویس فارسی چسبیده

پنت هاوس با حضور دو مهمان خارجی در یک خانواده بزرگ و صمیمی آغاز می شود. آتس و یاسمین که به این خانواده پیوسته اند، با همبستگی زندگی می کنند و با یک "دروغ کوچک" به یکدیگر چسبیده اند، ابتدا با عشق در زیر این سقف برخورد می کنند، سپس با دروغ های خود آزمایش می شوند، اما دوستی، اشتراک و عشق را از بین خواهند برد. زمان. پنت هاوس در واقع داستان کسانی است که تازه وارد زندگی شده اند، کسانی که دنیا را بر پشت خود حمل می کنند، که گره به گره لانه خود را می بافند. اما مهمتر از همه، این یک داستان عاشقانه است. داستان آتس، آیسن، دمیر و یاسمین است که شخصیت‌هایشان مخالف یکدیگر و از طبقات و فرهنگ‌های مختلف هستند تا به قیمت خانواده‌هایشان در برابر عشق خود مقاومت کنند.

دانلود عشق زیر شیروانی

فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 وزارت جنگ ناجوانمردانه دوبله فارسی

داستان فیلم به عملیات ویژهای در جریان جنگ جهانی دوم میپردازد. این عملیات توسط یک سازمان مخفی بریتانیایی به نام وزارت جنگ غیرقانونی برای انجام جاسوسی و خرابکاری در اروپای اشغال شده توسط نازیها برگزار میشود. تیمی از افراد با استعداد و سرکش توسط نخست وزیر وینستون چرچیل جمعآوری میشود تا این عملیات را انجام دهند و...

دانلود وزارت جنگ ناجوانمردانه

انیمیشن Dolphin Boy 2022 پسر دلفینی

دلفین اسنوبال پسر کوچکی را در امواج نجات می دهد. از آن به بعد، آنها بی خیال با هم بزرگ می شوند و با ترفندهای خنده دار خود زندگی دریایی را هیجان زده می کنند. اما یک روز، آرامش دنیای کوچک شاد آنها توسط اختاپوس شیطانی از بین می رود.

دانلود پسر دلفینی

فیلم 10 Days of a Bad Man 2023 ده روز از زندگی یک مرد بد زیرنویس فارسی چسبیده

سادیک، یک وکیل سابق را دنبال می کند که به عنوان یک بازپرس خصوصی کار می کند. او پرونده پیچیده ای را در پیش می گیرد و زندگی ساده اش شروع به گشودن می کند.

دانلود ده روز از زندگی یک مرد بد