فرانسه

دانلود فیلم Utama 2022 اوتاما زیرنویس فارسی چسبیده

در ارتفاعات بولیوی، یک زوج مسن کچوا سالهاست که زندگی روزمره مشابهی دارند. ویرجینیو و سیسا در طول یک خشکسالی طولانی مدت با یک معضل روبرو می شوند: مقاومت کنند یا در برابر خود محیط و زمان شکست بخورند.

دانلود

دانلود انیمیشن Mars Express 2023 مریخ اکسپرس زیرنویس فارسی چسبیده

داستان این فیلم در قرن بیست و سوم در مریخ اتفاق می‌افتد، این طرح به دنبال تحقیقات درباره یک پرونده قتل توسط زوجی است که توسط محقق خصوصی آلین روبی و همراه اندرویدی او کارلوس ریورا تشکیل شده است.

دانلود

دانلود انیمیشن Mooned 2023 گیر افتاده در ماه زیرنویس فارسی چسبیده

Vilinous Vector باید نحوه پیاده شدن از ماه و بازگشت به زمین را بیابد.

دانلود

دانلود فیلم The Cut 2014 برش

در سال 1915 مردی از نسل کشی ارامنه در امپراتوری عثمانی جان سالم به در برد، اما خانواده، گفتار و ایمان خود را از دست داد. یک شب او متوجه می شود که دختران دوقلویش ممکن است زنده باشند، و برای یافتن آنها به جستجو می رود.

دانلود

دانلود فیلم Cat and Dog 2024 گربه و سگ زیرنویس فارسی چسبیده

یک گربه و یک سگ از قفس خود در فرودگاه فرار می کنند، صاحبان آنها باید برای بازیابی حیوانات خانگی ارزشمند خود با یکدیگر همکاری کنند.

دانلود

دانلود فیلم Infested 2023 حشرات موذی زیرنویس فارسی چسبیده

ساکنان یک ساختمان مسکونی فرسوده فرانسوی با ارتشی از عنکبوت های مرگبار که به سرعت در حال تکثیر هستند می جنگند.

دانلود

دانلود فیلم 127 Hours 2010 127 ساعت

یک کوهنورد هنگام دره نوردی به تنهایی در نزدیکی موآب، یوتا، زیر یک تخته سنگ گیر می افتد و برای زنده ماندن به اقدامات ناامیدانه متوسل می شود.

دانلود

دانلود انیمیشن Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir 2015 دختر کفش دوزکی دوبله فارسی

سریال دختر کفش دوزکیدر سال Array توسط کشور آمریکا و فرانسه ساخته شده است. این فیلم در ژانر انیمیشن و اکشن و ماجراجویی به تولید رسیده است. سریال دختر کفش دوزکی توسط Thomas Astruc کارگردانی شده و از جمله بازیگرانی که در ان ایفای نقش کرده اند می توان به Cristina Valenzuela و Bryce Papenbrook […]

دانلود

دانلود سریال Lupin 2021 لوپن زیرنویس فارسی چسبیده

با الهام از ماجراهای آرسن لوپین، دزد نجیب زاده، آسان دیوپ، تصمیم می گیرد تا انتقام پدرش را به خاطر بی عدالتی که توسط یک خانواده ثروتمند تحمیل شده است، بگیرد.

دانلود

دانلود انیمیشن Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir 2015 دختر کفش دوزکی دوبله فارسی

مارینت و آدرین، دو نوجوان عادی، زمانی که یک شیطان مرموز تهدید به نابودی پاریس می کند، به ابرقهرمانان لیدی باگ و گربه نوآر تبدیل می شوند.

دانلود