هنگ کنگ

دانلود فیلم Chilli Laugh Story 2022 داستان خنده دار آتشین زیرنویس فارسی چسبیده

کار از خانه منجر به مسابقه روزانه قفس با خانواده کوبا شده است. هنگامی که او به طور ناخواسته متوجه می شود که سس فلفل قرمز خانگی مادرش مورد استقبال همکارانش قرار گرفته است، خانواده خود را متقاعد می کند که سس فلفل قرمز را به تجارت آنلاین تبدیل کنند.

دانلود

دانلود فیلم The Monk and the Gun 2023 راهب و تفنگ زیرنویس فارسی چسبیده

یک آمریکایی در جستجوی یک تفنگ عتیقه ارزشمند به بوتان سفر می کند و با راهب جوانی که در میان کوه های آرام سرگردان است، با معلمش دستور داده است که دوباره اوضاع را درست کند، به بوتان می رود.

دانلود

دانلود فیلم The Brotherhood of Rebel 2023 برادران شورشی زیرنویس فارسی چسبیده

شخصی به نام یو که رئیس مافیا میباشد توسط دوستش میو مورد حمله قرار گرفته و فلج میشود. پس از این اتفاق همسر یو قصد دارد که انتقام بگیرد. پس از مدتی میو برای یک زندگی صاف و ساده بازمیگردد. در این میان کام به خاطر اینکه به یو نزدیک شود، میو را دستگیر میکند. تمامی اقدامات باعث دخالت چای شده و تنش بالا میگیرد.

دانلود

دانلود فیلم The Way of the Dragon 1972 راه اژدها دوبله فارسی

«تانگ لانگ» به ایتالیا می رود تا به خویشاوندانش در گرداندن رستورانشان کمک کند. اوباش محله که تا بحال از خویشاوندان او باج می گرفتند، با آمدن لانگ در میابند که دیگر نمی توانند مانند سابق به کارشان ادامه دهند و از این رو رئیس آنها برای شکست دادن لانگ یک استاد رزمی آمریکایی را استخدام می کند.

دانلود

دانلود فیلم Battlebox 2023 جعبه جنگ زیرنویس فارسی چسبیده

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با این تصمیم دست و پنجه نرم می کنند که یا تا سرحد مرگ بجنگند یا تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا در هنگ کنگ را ارائه دهند.

دانلود

دانلود فیلم Enter the Dragon 1973 اژدها وارد می شود دوبله فارسی

مردی که در هنرهای رزمی مهارت بالایی دارد، قبول می کند که برای جاسوسی به دعوت یکی از تبهکاران بزرگ، برای شرکت در مسابقه رزمی پاسخ مثبت دهد. گرچه او از پذیرفتن این دعوت، اهداف دیگری هم دارد.

دانلود

دانلود فیلم Game of Death 1978 بازی مرگ دوبله فارسی

در این فیلم «بروس لی» یک استاد هنرهای رزمی مشهور است که در فیلمهای زیادی ایفای نقش می کند. بعد از یک سوء قصد ناموفق برای کشتن او، همه فکر می کنند او به قتل رسیده است، در حالی که او مخفی شده و با هویتی جدید سعی دارد از کسانی که قصد جانش را داشتند انتقام بگیرد.

دانلود

دانلود فیلم The Warlords 2007 جنگ سالاران زیرنویس فارسی چسبیده

داستان فیلم مربوط به یکی از افسانه های قدیمی چین است. افسانه ای که به روایت پیمان برادری بین سه دوست اشاره می کند که با کمک یک دیگر به مقام بالایی می رسند و کشور را از هجوم بیگانگان نجات می دهند. این افسانه موضوع بسیاری از فیلم ها بوده است و در ایران هم بیشتر با سری انیمیشن های افسانه ی سه برادر شناخته شده است.

دانلود

دانلود فیلم House of Flying Daggers 2004 خانه خنجرهای پرنده زیرنویس فارسی چسبیده

یک کاپیتان پلیس عاشقانه، یکی از اعضای زیبای یک گروه شورشی را از زندان بیرون می‌کشد تا به او کمک کند تا دوباره به دوستانش بپیوندد، اما همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

دانلود

دانلود فیلم Rise of the Legend 2014 ظهور افسانه زیرنویس فارسی چسبیده

یک یتیم که پدرش توسط قدرت تاریک کشته شده است، تلاش می کند تا عدالت را به شهر بازگرداند.

دانلود