Guy Ritchie

دانلود فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 وزارت جنگ ناجوانمردانه زیرنویس فارسی چسبیده

داستان فیلم به عملیات ویژهای در جریان جنگ جهانی دوم میپردازد. این عملیات توسط یک سازمان مخفی بریتانیایی به نام وزارت جنگ غیرقانونی برای انجام جاسوسی و خرابکاری در اروپای اشغال شده توسط نازیها برگزار میشود. تیمی از افراد با استعداد و سرکش توسط نخست وزیر وینستون چرچیل جمعآوری میشود تا این عملیات را انجام دهند و...

دانلود

دانلود سریال The Gentlemen 2024 آقایان زیرنویس فارسی چسبیده

زمانی که ادی اشرافی املاک خانواده را به ارث می برد، متوجه می شود که خانه امپراطوری عظیم علف های هرز است و صاحبان آن به جایی نمی روند.

دانلود

دانلود فیلم The Covenant 2023 پیمان دوبله فارسی

The Covenant اثر گای ریچی به دنبال گروهبان ارتش ایالات متحده جان کینلی و مترجم افغان احمد است.

دانلود

دانلود فیلم Operation Fortune - Ruse de guerre 2023 عملیات فورچن نیرنگ جنگ دوبله فارسی

دانلود فیلم عملیات فورچن نیرنگ جنگ Operation Fortune – Ruse de guerre 2023 دوبله فارسی دانلود فیلم جدید عملیات فورچن نیرنگ جنگ از همراه مووی فیلم عملیات فورچن نیرنگ جنگ محصول سال 2023 کشور انگلستان و چین و ترکیه و آمریکا در ژانر اکشن و کمدی و هیجان انگیز میباشد. عملیات فورچن نیرنگ جنگ توسط […]

دانلود

دانلود فیلم Wrath of Man 2021 مرد جنگی زیرنویس فارسی چسبیده

خلاصه داستان H، یک شخصیت سرد و مرموز را دنبال می کند که در یک شرکت حمل و نقل پول نقد کار می کند و مسئول انتقال صدها میلیون دلار در لس آنجلس در هر هفته است.

دانلود

دانلود فیلم Aladdin 2019 علائدین دوبله فارسی

یک گوژپشت خیابانی مهربان و یک وزیر بزرگ تشنه قدرت برای یافتن چراغ جادویی که قدرت برآوردن عمیق ترین آرزوهای آنها را دارد، رقابت می کنند.

دانلود

دانلود فیلم Lock Stock and Two Smoking Barrels 1998 قفل انبار و دو بشکه باروت زیرنویس فارسی چسبیده

ادی سه رفیق خود را متقاعد می کند تا برای یک بازی پوکر حیاتی در برابر یک اوباش قدرتمند محلی، هچت هری، پول جمع کنند. ادی ضرر می کند و پس از آن هری یک هفته به او فرصت می دهد تا 500000 پوند را پس بدهد.

دانلود

دانلود فیلم Snatch 2000 قاپ زنی زیرنویس فارسی چسبیده

مروجهای بیوجدان بوکس، شرطبندان خشن، یک گانگستر روسی، سارقان آماتور بیکفایت و جواهرسازان ظاهراً یهودی برای ردیابی یک الماس گرانقیمت دزدیده شده میجنگند.

دانلود

دانلود فیلم Sherlock Holmes: A Game of Shadows 2009 شرلوک هولمز: بازی سایهها دوبله فارسی

در قسمت جدید، «شرلوک هلمز» و دستیار او «دکتر واتسون»، به همراه برادرش «میکروف هلمز» و یک زن کولی بنام «سیمزا» باید مردی شرور به نام «پروفسور موریاتی» را سرنگون سازند.

دانلود

دانلود فیلم Sherlock Holmes: A Game of Shadows 2011 شرلوک هولمز : بازی سایه ها

دانلود فیلم معمایی Sherlock Holmes: A Game of Shadows 2011 شرلوک هولمز : بازی سایه ها با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود فیلم جدید سینمایی Sherlock Holmes: A Game of Shadows با کیفیت HD 480P , 720P , 1080P از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم شرلوک هولمز : بازی سایه ها Sherlock Holmes: […]

دانلود