2019

دانلود سریال Hekimoğlu 2019 حکیم اوغلو دوبله فارسی

یک پزشک بدجنس ضداجتماعی که متخصص در پزشکی تشخیصی است، هر کاری را که لازم است برای حل موارد گیج‌کننده‌ای انجام می‌دهد که با استفاده از تیم پزشکان متشکل از خود و هوش و ذکاوت خود به‌سر می‌برد.

دانلود

دانلود فیلم Cheshm Goosh Baste 2019 چشم و گوش بسته

یک مرد توسط یک زن جنایتکار کشته می شود و دو غریبه به جرم قتل دستگیر می شوند. یکی به دلیل نابینا بودن صحنه قتل را ندیده و دیگری به دلیل ناشنوا بودن صحنه را دیده است. آنها یک روز صبح تا غروب آفتاب شانس زنده ماندن از این مرگبار را دارند.

دانلود

دانلود سریال Carnival Row 2019 خیابان کارناوال زیرنویس فارسی چسبیده

یک کارآگاه انسانی و یک پری دوباره یک رابطه خطرناک را در دنیای فانتزی ویکتوریایی آغاز می کنند، جایی که صلح ناآرام شهر زمانی که یک رشته قتل یک هیولای غیرقابل تصور را آشکار می کند، فرو می ریزد.

دانلود

دانلود انیمیشن Vinland Saga 2019 حماسه وینلند زیرنویس فارسی چسبیده

پس از یک فاجعه، تورفین به همراه مرد مسئول آن سفری را آغاز می کند تا به عنوان یک جنگجوی واقعی و شرافتمند برای ادای احترام، جان خود را در یک دوئل بگیرد.

دانلود

دانلود سریال Delhi Crime 2019 جنایت دهلی زیرنویس فارسی چسبیده

بر اساس پرونده Nirbhaya، Delhi Crime تحقیقات پلیس دهلی را برای یافتن مردانی که این جنایت را مرتکب شده اند دنبال می کند.

دانلود

دانلود سریال The Boys 2019 پسران دوبله فارسی

گروهی از هوشیاران تصمیم می گیرند تا ابرقهرمانان فاسدی را که از قدرت های فوق العاده خود سوء استفاده می کنند، نابود کنند.

دانلود

دانلود سریال The Witcher 2019 ویچر زیرنویس فارسی چسبیده

گرالت از ریویا، یک شکارچی هیولاهای تنها، در تلاش است تا جایگاه خود را در دنیایی بیابد که در آن مردم غالباً بدتر از حیوانات هستند.

دانلود

دانلود سریال His Dark Materials 2019 نیروی اهریمنی او زیرنویس فارسی چسبیده

یک دختر جوان قرار است دنیای خود را از چنگال Magisterium که پیوندهای مردم را با جادو و ارواح حیوانی آنها به نام دیمون ها سرکوب می کند، آزاد کند.

دانلود

دانلود سریال Kingdom 2019 پادشاهی زیرنویس فارسی چسبیده

در حالی که شایعات عجیب و غریب در مورد پادشاه بیمار آنها یک پادشاهی را در بر می گیرد، ولیعهد تنها امید آنها در برابر طاعون مرموز است که سرزمین را فرا می گیرد.

دانلود

دانلود سریال Hanna 2019 هانا زیرنویس فارسی چسبیده

هانا در قسمت‌های یکسان هیجان‌انگیز مفهومی بالا و درام دوران بلوغ، سفر یک دختر جوان خارق‌العاده را دنبال می‌کند که در جنگل بزرگ شده است، در حالی که از تعقیب بی‌وقفه یک مامور سیا دور می‌زند و تلاش می‌کند تا حقیقتی را که در پشت آن قرار دارد کشف کند. او است.

دانلود