2023

دانلود فیلم Boy Kills World 2023 پسر جهان را می کشد زیرنویس فارسی چسبیده

یک فیلم اکشن رویایی تب که پسری را دنبال می‌کند، فردی ناشنوا با تخیلی پر جنب و جوش. هنگامی که خانواده او به قتل می رسند، او توسط یک شمن مرموز آموزش می بیند تا تخیل کودکانه خود را سرکوب کند و به ابزار مرگ تبدیل شود.

دانلود

دانلود فیلم Under the Light 2023 زیر نور زیرنویس فارسی چسبیده

یک فیلم درام جنایی شهری که موضوعاتی از مبارزه با فساد تا مبارزه با جرم و جنایت را پوشش می دهد.

دانلود

دانلود فیلم End of the Rope 2023 انتهای طناب زیرنویس فارسی چسبیده

هنگامی که خانواده ای به طور مرموزی از شهر شفر در داکوتای شمالی ناپدید می شوند، سوء ظن به یک کشاورز جامعه گرا می رسد. بر اساس داستان واقعی پرونده بدنام چارلز بنن در سال 1931.

دانلود

دانلود فیلم Food Inc 2 2023 صنعت غذا 2 زیرنویس فارسی چسبیده

فیلم جدید صنعت غذا 2 توسط کشور آمریکا به کارگردانی Robert Kenner و Melissa Robledo در سال 2023 به تولید رسیده است این فیلم توانسته از نگاه کاربران در وبسایت IMDB امتیاز 7 را به خود اختصاص دهد.در فیلم Food Inc 2 2023 ستارگانی همچون Michael Pollan و Gerardo Reyes-Chavez و Eric Schlosser به ایفای […]

دانلود

دانلود فیلم Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out 2023 فضایی ها والدینم را ربودند زیرنویس فارسی چسبیده

Itsy تازه وارد شهر شده است و فکر می کند زندگی او به پایان رسیده است تا اینکه با همسایه شیفته فضا، کالوین، که معتقد است والدینش توسط بیگانگان ربوده شده اند، ملاقات می کند. ایتسی به عنوان یک روزنامه‌نگار مشتاق تصمیم می‌گیرد که یک گزارش افشاگری بنویسد، اما چیزهای بیشتری کشف می‌کند.

دانلود

دانلود انیمیشن Mars Express 2023 مریخ اکسپرس زیرنویس فارسی چسبیده

داستان این فیلم در قرن بیست و سوم در مریخ اتفاق می‌افتد، این طرح به دنبال تحقیقات درباره یک پرونده قتل توسط زوجی است که توسط محقق خصوصی آلین روبی و همراه اندرویدی او کارلوس ریورا تشکیل شده است.

دانلود

دانلود فیلم Night Shift 2023 شیفت شب

شیفت شب، فیلمی ترسناک و هیجان‌انگیز محصول سال 2023 به کارگردانی بنجامین چاینا و پل چاینا است. این فیلم داستان زنی جوان به نام بانی را روایت می‌کند که در اولین شب کاری خود در یک فروشگاه مواد غذایی شبانه، با اتفاقات هولناکی روبرو می‌شود. داستان: بانی، دختری که به دنبال شغل جدیدی است، در […]

دانلود

دانلود انیمیشن Mooned 2023 گیر افتاده در ماه زیرنویس فارسی چسبیده

Vilinous Vector باید نحوه پیاده شدن از ماه و بازگشت به زمین را بیابد.

دانلود

دانلود انیمیشن The Peasants 2023 دهقانان زیرنویس فارسی چسبیده

جاگنا زن جوانی است که مصمم است راه خود را در یک روستای لهستانی اواخر قرن نوزدهم بسازد - کانون شایعات و دشمنی های مداوم، ثروتمند و فقیر، با پایبندی به سنت های رنگارنگ و پدرسالاری ریشه دار.

دانلود

دانلود فیلم Sewu Dino 2023 هزار روز زیرنویس فارسی چسبیده

سری وظیفه دارد برای دلا آتموجو، دختری بیهوش که از 1000 روز هگز رنج می برد، مراسم پاکسازی را انجام دهد. وحشت زمانی شروع می شود که دوستش از اتمام مراسم غفلت می کند. شکست تا روز 1000 منجر به مرگ آنها می شود.

دانلود

سال 2023 مهم ترین سال برای فیلم ها و فیلمبازان در مدت زمان طولانی بود. اعتصابات SAG-AFTRA و WGA شرکت‌های تولید را مجبور کرد تا امتیازاتی را برای کمک به بازیگران و نویسندگان برای بدست آوردن پولی که برای سال‌های آینده شایسته آن هستند، بدهند. در باکس آفیس، تابستان باربنهایمر قاطعانه سینما را به تسلط خود درآوردند.

اما باربی و اوپنهایمر تنها فیلم‌هایی نبودند که در سال گذشته به درآمدهای کلان دست یافتند. هشت فیلم دیگر نیز توانستند مخاطبان زیادی را برای دانلود فیلم 2023 دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده تشویق کنند.

کاربران سینما برای دانلود فیلم جدید 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و دوبله فارسی می توانند به سایت مراجعه کنند و فیلم هایی مانند باربی، اوپنهایمر، المنتال، ماموریت غیرممکن 7 و نگهبانان کهکشان 3 را با کیفیت متنوع و لینک های مستقیم برای هردو زیرنویس فارسی و دوبله 2023 تماشا کنند. تمام این فیلم ها و سریال های 2023 بدون سانسور و در سریعترین زمان ممکن بر روی سایت قرار گرفته اند.

سال 2023 سال عجیبی برای فیلم ها بوده است. بیشتر و بیشتر، مخاطبان بلاک‌باسترهای غول‌پیکر فرنچایزهایی مانند ایندیانا جونز، ماموریت غیرممکن، ترانسفورمرز، لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان، MCU، DCU را همراه با فیلم های جدید 2023 منتشر شده مورد استقبال قرار دادند.