Cate Blanchett

دانلود فیلم Cinderella 2015 سیندرلا دوبله فارسی

اِلا (لیلی جبمز) دختر زیبایی است که به تازگی مادر خود را از دست داده است و حال باید نامادری جدیدش (کیت بلانشت) به همراه دو دختر عجیبش را در کنار خود بپذیرد. اما بزودی پدرِ اِلا نیز از دنیا می رود و وی مورد ظلم نامادری و دو دخترش قرار میگیرد که او را تبدیل به خدمتکاری برای منزل می کنند و نام سیندرلا را بر روی او می گذارند. سیندرلا که پژمرده و آسیب پذیر شده، در جنگل با مرد غریبه ای (ریچارد مدن) آشنا می شود. وی در ابتدا فکر میکند که این مرد غریبه یکی از افراد قلعه است اما بزودی مشخص می شود که او شاهزاده است...

دانلود

دانلود فیلم The Missing 2003 گمشده زیرنویس فارسی چسبیده

در سال 1885 نیومکزیکو، یک زن پزشک مرزی با پدر جدا شده خود زمانی که دخترش توسط یک آپاچی بروجو ربوده می شود، یک اتحاد ناآرام تشکیل می دهد.

دانلود

دانلود فیلم Hanna 2011 هانا زیرنویس فارسی چسبیده

یک دختر شانزده ساله که توسط پدرش به عنوان یک قاتل کامل بزرگ شده بود، برای ماموریتی در سراسر اروپا اعزام می شود که توسط یک مامور اطلاعاتی بی رحم و عوامل او ردیابی می شود.

دانلود

دانلود فیلم The New Boy 2023 پسر جدید زیرنویس فارسی چسبیده

داستان مسحور کننده یک پسر بچه یتیم بومی استرالیایی نه ساله که در نیمه شب به صومعه ای دورافتاده می رسد که توسط یک راهبه مرتد اداره می شود.

دانلود

دانلود فیلم The Aviator 2004 هوانورد زیرنویس فارسی چسبیده

یک فیلم زندگی‌نامه‌ای که سال‌های اولیه کار کارگردان و هوانورد افسانه‌ای هوارد هیوز را از اواخر دهه 1920 تا اواسط دهه 1940 به تصویر می‌کشد.

دانلود

دانلود فیلم Tar 2022 تار زیرنویس فارسی چسبیده

این فیلم که در دنیای بینالمللی موسیقی کلاسیک غربی میگذرد، روی لیدیا تار متمرکز است، که به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین آهنگساز و رهبر ارکستر زنده و اولین کارگردان زن موسیقی یک ارکستر بزرگ آلمانی شناخته میشود.

دانلود

دانلود فیلم The School for Good and Evil 2022 مدرسه خیر و شر دوبله فارسی

بهترین دوستان سوفی و آگاتا زمانی که در یک مدرسه مسحور شده که در آن قهرمانان مشتاق و تبهکاران برای حفظ تعادل بین خیر و شر آموزش می بینند، خود را در طرف مقابل یک نبرد حماسی می یابند.

دانلود

دانلود فیلم The Curious Case of Benjamin Button 2008 مورد عجیب بنجامین باتن زیرنویس فارسی چسبیده

داستان بنجامین باتن را روایت می کند، مردی که با عواقب به عقب شروع به پیری می کند.

دانلود

دانلود فیلم Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008 ایندیانا جونز و قلمروی جمجمه بلورین زیرنویس فارسی چسبیده

در سال 1957، باستان شناس و ماجراجو، دکتر هنری ایندیانا" جونز، جونیور دوباره به عمل فراخوانده می شود و درگیر نقشه ای شوروی می شود تا راز آثار باستانی مرموز به نام جمجمه های کریستالی را کشف کند."

دانلود

دانلود انیمیشن How to Train Your Dragon 2 2014 مربی اژدها 2 دوبله فارسی

وقتی Hiccup و Toothless یک غار یخی را کشف می کنند که خانه صدها اژدهای وحشی جدید و اژدها سوار مرموز است، این دو دوست خود را در مرکز نبردی برای محافظت از صلح می یابند.

دانلود