Jackie Chan

دانلود فیلم Dragons Forever 1988 همیشه اژدها زیرنویس فارسی چسبیده

سه وکیل موفق هنگ کنگی توسط یک شرکت شیمیایی با اخلاقیات مشکوک استخدام می شوند و در نهایت وقتی انگیزه کارفرمایشان مشخص می شود باید تصمیم سختی بگیرند.

دانلود

دانلود فیلم Operation Condor 1991 عملیات کندور زیرنویس فارسی چسبیده

جکی استخدام می شود تا به سازمان ملل کمک کند تا طلاهای نازی ها را که در صحرا پنهان شده است پیدا کند. او از اسپانیا توسط 2 (بعداً 3) زن ناز همراهی می شود. از آنجایی که دیگران خواهان طلا هستند، مبارزات کونگ فو و کمدی زیادی دنبال می شود.

دانلود

دانلود فیلم Police Story 2 1988 داستان پلیس 2 زیرنویس فارسی چسبیده

ابر پلیس هنگ کنگ باید گروهی از بمب گذاران باج گیر را متوقف کند، در حالی که شروران داستان پلیس (1985) برای انتقام می آیند.

دانلود

دانلود فیلم Hidden Strike 2023 ضربه پنهان زیرنویس فارسی چسبیده

دو سرباز سابق نیروهای ویژه باید گروهی از غیرنظامیان را در امتداد "بزرگراه مرگ" بغداد تا امنیت منطقه سبز اسکورت کنند.

دانلود

دانلود فیلم Police Story 1985 داستان پلیس زیرنویس فارسی چسبیده

یک افسر پلیس با فضیلت هنگ کنگ باید نام خوب خود را پاک کند، زمانی که قاچاقچی مواد مخدر او را متهم به قتل یک پلیس کثیف کند.

دانلود

دانلود فیلم Around the World in 80 Days 2004 دور دنیا در 80 روز زیرنویس فارسی چسبیده

برای برنده شدن در یک شرط بندی، یک مخترع بریتانیایی عجیب و غریب، همراه با خدمتکار چینی خود و یک هنرمند مشتاق فرانسوی، سفری پر از ماجراجویی و خطرات را در سراسر جهان در 80 روز آغاز می کند.

دانلود

دانلود فیلم Ride On 2023 سوار شو زیرنویس فارسی چسبیده

وقتی دعوای واقعی آنها با جمعآوران بدهی در فضای مجازی پخش میشود، یک بدلکار و اسب بدلکارش در یک شبه رسانههای اجتماعی تبدیل به یک حس هیجانی میشوند.

دانلود

دانلود فیلم Shanghai Noon 2000 ظهر شانگهای زیرنویس فارسی چسبیده

یک مرد چینی برای نجات شاهزاده خانم ربوده شده به غرب وحشی سفر می کند. پس از همکاری با یک سارق قطار، این دو بعید با یک خائن چینی و رئیس فاسدش روبرو می شوند.

دانلود

دانلود فیلم Vanguard 2020 ونگارد دوبله فارسی

شرکت امنیتی مخفی Vanguard آخرین امید برای بقا برای یک حسابدار پس از هدف قرار گرفتن توسط مرگبارترین سازمان مزدور جهان است...

دانلود

دانلود فیلم The Spy Next Door 2010 همسایه جاسوس زیرنویس فارسی چسبیده

سابق جاسوس سی آی ای باب هو سخت ترین وظیفه خود را تا به امروز انجام می دهد: مراقبت از سه فرزند دوست دخترش، که دقیقاً به همسر مادرشان علاقه نشان نداده اند.

دانلود