Jin Zhang

دانلود فیلم The Wild Blade of Strangers 2024 تیغ وحشت از غریبان

در هرج و مرج جهان، شاهزاده کی قدرت را غصب کرد و وارث ولیعهد را مخفیانه اعدام کرد. ذغال فروش تیان آنیه ناخواسته درگیر این وضعیت شد. در یک مبارزه مرگبار که هم دشمن و هم دوست بود، اسرار تاریخ تیان آنیه و حقیقت مردم شهر لیانگ که در شهر مرده بودند نیز فاش شد.

دانلود

دانلود فیلم Master Z - Ip Man Legacy 2018 استاد زد - میراث ایپ من زیرنویس فارسی چسبیده

چونگ تین چی پس از شکست خود در مقابل ایپ من، در حالی که خود را پایین نگه می دارد، پس از درگیری با یک خارجی قدرتمند دچار مشکل می شود.

دانلود

دانلود فیلم Ip Man 3 2015 ایپ من 3 زیرنویس فارسی چسبیده

هنگامی که گروهی از گانگسترهای وحشی به رهبری یک توسعهدهنده دارایی متقلب، نمایشنامهای را برای تصاحب یک مدرسه محلی میسازند، استاد Ip مجبور میشود موضع بگیرد.

دانلود

دانلود فیلم The Invincible Dragon 2019 اژدهای شکست ناپذیر زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم 2019 زیرنویس فارسی چسبیده فیلم تماشایی اژدهای شکست ناپذیر The Invincible Dragon 2019 در مورد یک مامور مخفی با خال کوبی اژدها به نام کاولون است که دائما به پلیس برای حل پرونده‌های مرموز کمک میکند و این موضوع باعث شده است تا وی در میان پلیس به عنوان یک ستاره شناخته شود. […]

دانلود

دانلود فیلم اکشن The Brink 2017

دانلود فیلم اکشن The Brink 2017 با لینک مستقیم دانلود فیلم سینمایی The Brink 2017 با کیفیت WEB-DL 720p از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم The Brink با حجم کم و عالی نام فیلم: The Brink ژانر: اکشن، جنایی، هیجان انگیز محصول کشور: چین، هنگ کنگ امتیاز: 6.1 از 10 سال انتشار: 2017 مدت زمان: 1 ساعت و 29 دقیقه […]

دانلود