Kriti Sanon

فیلم Ganapath 2023 گاناپات

در آینده ای دیستوپیایی، گاناپات، یک هوشیار بی امان و ماهر، ماموریتی را آغاز می کند تا یک امپراتوری جنایتکار قدرتمند را که شهر را از ترس فرا گرفته است، از بین ببرد، گاناپات به نمادی از امید برای ستمدیدگان تبدیل می شود که در آن تاریکی منتهی می شود.

دانلود گاناپات

فیلم Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya 2024 حرف هات منو به دام انداخت زیرنویس فارسی چسبیده

آریان قادر به یافتن یک شریک زندگی کامل نیست. او در طی یک ماموریت رسمی در ایالات متحده با یک دختر عالی به نام سیفرا آشنا می شود و عاشق او می شود تا بعداً متوجه شود که این یک داستان عشق غیرممکن است.

دانلود حرف هات منو به دام انداخت

فیلم Adipurush 2023 آدیپوروش دوبله فارسی

اقتباسی مدرن از حماسه هندی رامایانا که به دنبال سفر شاهزاده تبعیدی راگاو برای نجات همسرش جاناکی از دست پادشاه شیطان لانکش است.

دانلود آدیپوروش

فیلم Bhediya 2022 بهدیا زیرنویس فارسی چسبیده

Bhediya در جنگل های Arunachal، داستان Bhaskar، مردی است که توسط یک گرگ گاز گرفته می شود و شروع به تبدیل شدن به موجود می کند. همانطور که باسکار و دوستانش سعی می کنند پاسخی پیدا کنند، یکسری چرخش ها، چرخش ها و خنده ها به وجود می آید.

دانلود بهدیا

فیلم Shehzada 2023 شهزاده دوبله فارسی

بانتو از کودکی مورد تنفر پدرش والمیکی قرار گرفته است. سامارا، رئیس او، به او محبت و عشق نشان می دهد تا اینکه متوجه می شود جیندال ها والدین او هستند. بانتو تصمیم می گیرد به دنبال عشق جیندال ها باشد و از آنها در برابر تهدیداتی که با آن روبرو هستند محافظت کند.

دانلود شهزاده

فیلم Bachchhan Paandey 2022 باچان پاندی دوبله فارسی

یک کارگردان نوپا سعی می کند درباره یک گانگستر بی رحم برای ساختن فیلمی درباره گانگستریسم تحقیق کند. اما تلاش های مخفیانه او برای انجام تحقیقات، زمانی که به جرم جاسوسی گرفتار می شود با شکست مواجه می شود.

دانلود باچان پاندی

فیلم Heropanti 2014 قهرمان بزرگ زیرنویس فارسی چسبیده

دو جوان با وجود منظره خشونت آمیزی که در آن زندگی می کنند عشق پیدا می کنند.

دانلود قهرمان بزرگ

فیلم Kalank 2019 کالانک زیرنویس فارسی چسبیده

درمورد 6 فرد مرموز که به دنبال عشق هستند و در 1945 و پیش از استقلال هند اتفاق می افتد. در یکی از شهر های هندوستان بنام حسن آباد زمان زیاد نمیبرد تا زندگی این 6 نفر مشخص شود اما…ا

دانلود کالانک

فیلم Raabta 2017 رابطه زیرنویس فارسی چسبیده

فیلم درباره زوج جدایی ناپذیر به نام سایرا و شیوا می باشد که عاشق یکدیگر هستند تا وقتی که سایرا با معشوقه قبلی خود رو ب رو میشودو…

دانلود رابطه

فیلم Hum Do Hamare Do 2021 ما و خانواده

داستان Hum do Hamare do درباره زن و شوهری است که والدین خود را به فرزندی قبول می کنند…

دانلود ما و خانواده