Scarlett Johansson

دانلود فیلم Scoop 2006 2006 اسکوپ 2006 زیرنویس فارسی چسبیده

یک دانشجوی روزنامه نگاری آمریکایی در لندن داستان بزرگی را دنبال می کند و با یک اشراف زاده رابطه عاشقانه ای را آغاز می کند.

دانلود

دانلود فیلم Lost in Translation 2003 گمشده در ترجمه زیرنویس فارسی چسبیده

یک ستاره سینمایی و یک نو عروس افسرده که با هم هیچ نسبتی ندارند، یکدیگر را در توکیو می بینند و رابطه ای بین شان آغاز می شود.

دانلود

دانلود فیلم Asteroid City 2023 شهر سیارکی دوبله فارسی

دنبال کردن نویسنده ای در نمایشنامه تخیلی معروف خود در جهان درباره پدری داغدار که با خانواده شیفته فناوری خود به شهر کوچک سیارکی روستایی سفر می کند تا در یک رویداد رصد ستاره های نوجوانان شرکت کند، اما جهان بینی او برای همیشه مختل می شود.

دانلود

دانلود فیلم Captain America The Winter Soldier 2014 کاپیتان امریکا 2 سرباز زمستان زیرنویس فارسی چسبیده

در حالی که استیو راجرز در تلاش است تا نقش خود را در دنیای مدرن قبول کند، با یکی از ماموران انتقام‌جو و S.H.I.E.L.D، بلک ویدو، متحد می‌شود تا با یک تهدید جدید از تاریخ مبارزه کنند: یک قاتل به نام سرباز زمستان.

دانلود

دانلود فیلم Under the Skin 2013 زیر پوست زیرنویس فارسی چسبیده

یک زن جوان مرموز مردان تنها را در ساعات عصر در اسکاتلند اغوا می کند. با این حال، وقایع او را به آغاز فرآیند کشف خود سوق می دهد.

دانلود

دانلود سریال Marvel Studios: Assembled 2021 استودیو مارول: مونتاژ شده زیرنویس فارسی چسبیده

اسمبلد یک مجموعه مستند جامع است که داستان ساخت نمایش‌های جدید هیجان‌انگیز و نمایش‌های تئاتری استودیو مارول را روایت می‌کند.

دانلود

دانلود فیلم The Avengers 2012 انتقامجویان زیرنویس فارسی چسبیده

قدرتمندترین قهرمانان زمین باید گرد هم بیایند و یاد بگیرند که به عنوان یک تیم بجنگند، اگر می خواهند لوکی شرور و ارتش بیگانه اش را از بردگی بشریت باز دارند.

دانلود

دانلود فیلم The Prestige 2006 پرستیژ

در اواخر قرن نوزدهم در لندن، رابرت انجیر، همسرش جولیا و آلفرد بوردن بعنوان دستیاران یک شعبده باز باهم کار می کنند. جولیا بر اثر یک تصادف در حین اجرا جان میدهد و رابرت...

دانلود

دانلود انیمیشن Sing 2 2021 آواز 2 دوبله فارسی

داستان باستر مون و استعدادهایی که تحت نظر او در حال فعالیت هستند را روایت می کند که در تلاش هستند تا استعدادهای خود را فراتر از اجرای محلی نمایش دهند. اما…

دانلود

دانلود فیلم Captain America-Civil War 2016 کاپیتان آمریکا-جنگ داخلی

د راین فیلم شاهد جدال قهرمانانه دیگری هستیم از انتقام جویان و خواهیم دید که دخالت سیاسی در امور انتقام جویان باعث ایجاد شکاف بین کاپیتان آمریکا و مرد آهنی می شود.

دانلود