Keira Knightley

دانلود فیلم Atonement 2007 تاوان زیرنویس فارسی چسبیده

بریونی تالیس، نویسنده نوپای سیزده ساله، وقتی معشوق خواهر بزرگترش را متهم به جنایتی می کند که او مرتکب نشده است، مسیر زندگی چندین نفر را تغییر ناپذیر می کند.

دانلود

دانلود فیلم Never Let Me Go 2010 هرگز رهایم نکن زیرنویس فارسی چسبیده

زندگی سه دوست، از دوران ابتدایی مدرسه تا بزرگسالی، زمانی که واقعیت دنیایی که در آن زندگی می‌کنند، در می‌آید.

دانلود

دانلود فیلم Boston Strangler 2023 آدمکش بوستون زیرنویس فارسی چسبیده

لورتا مک لافلین گزارشگری بود که اولین بار قتل ها را به هم مرتبط کرد و داستان خفه کننده بوستون را افشا کرد. او و ژان کول تبعیض جنسیتی اوایل دهه 1960 را به چالش کشیدند تا از بدنام ترین قاتل سریالی شهر گزارش دهند.

دانلود

دانلود فیلم Pirates of the Caribbean - Dead Mans Chest 2006 دزدان دریایی کارائیب - صندوقچه مرد مرده زیرنویس فارسی چسبیده

جک اسپارو برای بازیابی قلب دیوی جونز برای جلوگیری از بردگی روح او در خدمت جونز تلاش می کند، زیرا دوستان و دشمنان دیگر نیز به دنبال قلب برای دستور کار خود هستند.

دانلود

دانلود فیلم The Imitation Game 2014 بازی تقلید زیرنویس فارسی چسبیده

در طول جنگ جهانی دوم، آلن تورینگ، نابغه ریاضی انگلیسی، سعی می‌کند با کمک ریاضیدانان همکار خود، رمز انیگما آلمانی را بشکند و در عین حال تلاش می‌کند با زندگی خصوصی آشفته‌اش کنار بیاید.

دانلود

دانلود فیلم Pirates of the Caribbean - At Worlds End 2007 دزدان دریایی کارائیب - پایان جهان زیرنویس فارسی چسبیده

کاپیتان باربوسا، ویل ترنر و الیزابت سوان باید از لبه نقشه خارج شوند، خیانت و خیانت را پشت سر بگذارند، جک اسپارو را پیدا کنند و آخرین اتحاد خود را برای آخرین نبرد سرنوشت ساز ایجاد کنند.

دانلود

دانلود فیلم Silent Night 2021 شب خاموش زیرنویس فارسی چسبیده

داستان این فیلم درباره ماجرای واقعی زندگی دو ستاره تلویزیونی به نام های تامی و جیم می باشد که برای چندین دهه از بزرگترین و معروفترین زوج های برنامه های تلویزیونی مسیحی بودند، ولی در آخر به دلیل تبلیغاتی خاص و اختلاس توسط کلیسا و مافیا رسانه حذف شدند..

دانلود

دانلود فیلم London Boulevard 2010 بلوار لندن با دوبله فارسی

دانلود فیلم London Boulevard 2010 بلوار لندن دانلود فیلم جنایی درام London Boulevard 2010 با دوبله فارسی و لینک مستقیم دانلود فیلم London Boulevard با کیفیت WEB-DL 1080p از سایت همراه مووی دانلود رایگان فیلم لوار لندن London Boulevard با حجم کم و عالی به همراه پیش نمایش فیلم دانلود فیلم خارجی جدید لوار لندن با […]

دانلود

دانلود فیلم Official Secrets 2019 اسرار رسمی دوبله فارسی

دانلود فیلم 2019 دوبله فارسی این فیلم که بر اساس واقعیت ساخته شده است و درباره‌ی کاترین گان می‌باشد که با گذاشتن یک یادداشت سری در معرض یک سیستم جاسوسی ، آن یادداشت را لو داد تا نظر شورای امنیت سازمان ملل را به یک موضوع مهم جلب کند تا کشور های عضو با رای […]

دانلود

دانلود فیلم The Aftermath 2019 عواقب زیرنویس فارسی چسبیده

پس از جنگ جهانی دوم، یک سرهنگ بریتانیایی و همسرش در جریان بازسازی پس از جنگ در هامبورگ منصوب می‌شوند، اما تنش‌هایی با آلمانی که قبلاً صاحب خانه بود، به وجود می‌آید.

دانلود